New Jersey Devils - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 05. 01. 2007 v 01:30 SEČ
  NJD NYI  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
03. 01. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers2:3sPreviewReviewVideo
31. 12. 2006 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils0:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals4:3PreviewReviewVideo
27. 12. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
03. 01. 2007 01:30New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 22:00Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders3:1PreviewReviewVideo
31. 12. 2006 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils0:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders2:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 12. 2006 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils0:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo
15. 03. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders1:6PreviewReviewVideo
08. 03. 2006 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:1sPreviewReviewVideo
03. 03. 2006 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils3:2sPreviewReviewVideo
11. 02. 2006 19:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders1:2PreviewReviewVideo
25. 01. 2006 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils0:4PreviewReviewVideo
21. 01. 2006 20:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders3:2sPreviewReviewVideo
22. 12. 2005 01:30New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo
09. 11. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils392217444103:955-44-423-1613-6-39-11-15-51L
NYI New York Islanders391920338112:1084-33-219-2011-10-28-10-14-64L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils1913632654:424-33-312-76-41L
NYI New York Islanders21111022259:513-22-111-105-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils2091111849:531-11-111-95-51W
NYI New York Islanders1881011653:571-11-18-104-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NYINYI23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MTLMTL00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

25.10.Karpowich, Paul38 let
25.10.De Leo, Chase31 let
25.10.MTLReinbacher, David22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]