Detroit Red Wings - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 03. 01. 2007 v 01:30 SEČ
  DET ANA  

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 01. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 01:00Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings6:2PreviewReviewVideo
29. 12. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings4:7PreviewReviewVideo
28. 12. 2006 01:30Detroit Red WingsDET-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2006 02:00Minnesota WildMIN-DETDetroit Red Wings3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 01. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 00:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo
30. 12. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo
26. 12. 2006 18:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks3:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 10. 2006 18:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2006 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
01. 03. 2006 18:30Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings0:2PreviewReviewVideo
25. 11. 2005 22:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
22. 10. 2005 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks412813656143:1004-62-520-2115-6-413-7-26-42L
DET Detroit Red Wings382414548115:841-50-326-1213-6-311-8-27-33W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks2115643081:511-40-310-117-33W
DET Detroit Red Wings1913632664:341-30-214-57-34W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks2013722662:493-22-210-106-42L
DET Detroit Red Wings1911822251:500-20-112-75-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1694224
OTTOTT - NYINYI24321312
TBLTBL - SEASEA24401016
FLAFLA - VANVAN2810224
NJDNJD - NYRNYR84171213
DETDET - PHIPHI1694718
CHICHI - WPGWPG6617421
NSHNSH - SJSSJS7129618
MINMIN - STLSTL17661510
EDMEDM - UTAUTA2143222
VGKVGK - CGYCGY2900223

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]