Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 09. 12. 2018 v 01:00 SEČ
  OTT PIT  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 12. 2018 23:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
09. 12. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
07. 12. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens2:5PreviewReviewVideo
05. 12. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo
01. 12. 2018 19:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks6:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 12. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
07. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders6:2PreviewReviewVideo
05. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche6:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
29. 11. 2018 03:30Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins6:4PreviewReviewVideo
07. 04. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators4:0PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
17. 11. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
26. 05. 2017 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
24. 05. 2017 02:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
21. 05. 2017 21:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators7:0PreviewReviewVideo
20. 05. 2017 02:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
18. 05. 2017 02:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
16. 05. 2017 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators1:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins27121052995:892-50-28-197-6-25-4-35-52W
OTT Ottawa Senators291214327102:1191-30-04-259-5-23-9-14-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators169522062:531-20-04-126-41L
PIT Pittsburgh Penguins157621652:531-20-03-125-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins125431343:361-30-25-74-61L
OTT Ottawa Senators13391740:660-10-00-132-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17101Ottawa Senators OTT-PIT Pittsburgh Penguins1110361041

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
burneyckkvvlkhattrickcharlica62matys1979milan49
mila27mtlslosikwita

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomardilitfrancoaignac75inanamajoavsmaly.petko
moogondonpackova.ivet

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
abonentargodcbruinsbenourdakandave81dindafihe
funesgasstgolohojanhunterxindian3jaryn
joe33juventus1kerrylacroixlkwfahrermachymari
m.beranekmik848milan52mirokollarondr0idpasta82paul68
petepetrssonpetterson76popelkarichkobsilvia7skkrivan
tatulda

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dakanhojanhunterxjarynmachymarimilan49
mtlpetrssonpetterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentargodcbruinsaveomarbenourckkvvlkdave81dilit
dindafihefrancoafunesgassthattrickcharl
ica62inanaindian3juventus1kerrylkwfahrermajoavs
maly.petkomatys1979m.beranekmik848milan52mila27mirokollar
moogondonondr0idpackova.ivetpasta82paul68pete
richkobsilvia7skkrivanslosiktatuldawita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1195147
CARCAR - BOSBOS11122418
CHICHI - LAKLAK9881011
STLSTL - MTLMTL10510813
NSHNSH - NYINYI16441011
DALDAL - NJDNJD1734913
WPGWPG - FLAFLA5317714
UTAUTA - MINMIN6109517
VGKVGK - OTTOTT2320417
ANAANA - VANVAN1951616
SJSSJS - BUFBUF10132022

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]