New York Rangers - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 27. 11. 2018 v 01:00 SEČ
  NYR OTT  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2018 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
24. 11. 2018 20:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals3:5PreviewReviewVideo
23. 11. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers4:0PreviewReviewVideo
22. 11. 2018 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders5:0PreviewReviewVideo
20. 11. 2018 01:00New York RangersNYR-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2018 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
24. 11. 2018 02:00Dallas StarsDAL-OTTOttawa Senators6:4PreviewReviewVideo
22. 11. 2018 02:00Minnesota WildMIN-OTTOttawa Senators6:4PreviewReviewVideo
20. 11. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers5:7PreviewReviewVideo
18. 11. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins6:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2018 20:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers6:3PreviewReviewVideo
14. 12. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
20. 11. 2017 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators3:0PreviewReviewVideo
10. 05. 2017 01:30New York RangersNYR-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
06. 05. 2017 21:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers5:4pPreviewReviewVideo
05. 05. 2017 01:30New York RangersNYR-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo
03. 05. 2017 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo
29. 04. 2017 21:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers6:5pPreviewReviewVideo
28. 04. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo
08. 04. 2017 18:30Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers24121022671:745-24-014-109-4-03-6-26-42L
OTT Ottawa Senators2391132183:1001-30-03-207-4-22-7-14-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers139401839:282-01-09-48-21L
OTT Ottawa Senators137421651:461-20-03-106-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers11362832:463-23-05-63-72L
OTT Ottawa Senators10271532:540-10-00-102-83L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17019New York Rangers NYR-OTT Ottawa Senators51862333

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
abonentaveomarbenourburneyckkvvlkdave81dilit
fargofiheforward01golohojanhromehunterx
charlica62inanaindian3jarynjoe33juventus1
kamzickykerrykorikuba7lkwfahrermachymaly.petko
marimatys1979m.beranekmilan52mirokollarmtlnavarowski
ondisondonpackova.ivetpasta82paul68petepetterson76
popelkaputenkarichkobsilvia7sirintatuldavesce1995
willywita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
argodcbruinsbcmm34funeskrab88mik848milan49moog
petrsson

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
francoaignac75jirkazoommajoavsskkrivanslosik

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bcmm34benourdave81fargoforward01francoahunterx
charlindian3jarynkamzickykrab88kuba7majoavs
marimik848milan49mtlnavarowskiondonpaul68
putenkawita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentargodcbruinsburneydilitfihefuneshojan
hromeica62jirkazoomjuventus1kerrykorimachy
maly.petkomatys1979m.beranekmilan52mirokollarmoogondis
packova.ivetpasta82petepetrssonpetterson76richkobsilvia7
sirinskkrivanslosiktatuldavesce1995

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD1549816
CBJCBJ - FLAFLA9118916
MTLMTL - BUFBUF1863717
CARCAR - WSHWSH1963915
PHIPHI - SEASEA51111321
NYRNYR - TBLTBL86131114
OTTOTT - STLSTL2513619
NYINYI - VANVAN2513620
CHICHI - PITPIT5319122
WPGWPG - MINMIN313131112
DALDAL - COLCOL69121014
NSHNSH - VGKVGK55161311
UTAUTA - TORTOR1685618
ANAANA - CGYCGY2613916
LAKLAK - EDMEDM7714817
SJSSJS - BOSBOS1288717

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]