Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 20. 11. 2006 v 02:00 SEČ
  ANA PHX  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 11. 2006 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes6:4PreviewReviewVideo
17. 11. 2006 18:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks3:4sPreviewReviewVideo
15. 11. 2006 18:00Anaheim DucksANA-PHIPhiladelphia Flyers4:7PreviewReviewVideo
13. 11. 2006 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2006 03:30Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 11. 2006 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes6:4PreviewReviewVideo
18. 11. 2006 22:00Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes5:3PreviewReviewVideo
17. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
15. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2006 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes6:2PreviewReviewVideo
07. 10. 2006 18:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
26. 03. 2006 04:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:5PreviewReviewVideo
13. 03. 2006 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes5:2PreviewReviewVideo
12. 03. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks3:5PreviewReviewVideo
30. 11. 2005 18:30Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes6:1PreviewReviewVideo
23. 11. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:1pPreviewReviewVideo
31. 10. 2005 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes3:2PreviewReviewVideo
23. 10. 2005 22:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes5:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks2013752669:513-52-410-108-5-45-2-16-42L
PHX Phoenix Coyotes1961301247:761-01-07-125-6-01-7-04-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks138541647:371-40-35-86-42L
PHX Phoenix Coyotes115601030:341-01-06-54-62W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks75211022:142-12-15-25-21L
PHX Phoenix Coyotes8170217:420-00-01-71-74L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]