Anaheim Ducks - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 23. 02. 2017 v 04:30 SEČ
  ANA BOS  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2017 04:30Anaheim DucksANA-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo
21. 02. 2017 03:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks3:2PreviewReviewVideo
20. 02. 2017 03:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings1:0PreviewReviewVideo
18. 02. 2017 04:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers1:4PreviewReviewVideo
15. 02. 2017 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks0:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2017 04:30Anaheim DucksANA-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo
20. 02. 2017 02:30San Jose SharksSJS-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
13. 02. 2017 01:30Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens4:0PreviewReviewVideo
11. 02. 2017 19:00Boston BruinsBOS-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2017 01:00Boston BruinsBOS-SJSSan Jose Sharks6:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 12. 2016 01:00Boston BruinsBOS-ANAAnaheim Ducks3:4PreviewReviewVideo
19. 03. 2016 03:00Anaheim DucksANA-BOSBoston Bruins4:0PreviewReviewVideo
27. 01. 2016 01:00Boston BruinsBOS-ANAAnaheim Ducks2:6PreviewReviewVideo
27. 03. 2015 00:00Boston BruinsBOS-ANAAnaheim Ducks2:3pPreviewReviewVideo
02. 12. 2014 04:00Anaheim DucksANA-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
08. 01. 2014 04:00Anaheim DucksANA-BOSBoston Bruins5:2PreviewReviewVideo
01. 11. 2013 00:00Boston BruinsBOS-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
26. 03. 2012 02:00Anaheim DucksANA-BOSBoston Bruins2:3PreviewReviewVideo
21. 12. 2010 01:30Boston BruinsBOS-ANAAnaheim Ducks0:3PreviewReviewVideo
13. 01. 2010 18:00Anaheim DucksANA-BOSBoston Bruins4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks6131201072156:1544-102-243-1818-7-313-13-74-61L
BOS Boston Bruins593023666159:1566-62-231-2815-13-015-10-67-34W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks2818733975:584-32-120-86-41W
BOS Boston Bruins28151303080:763-01-013-156-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins31151063679:803-61-218-134-61W
ANA Anaheim Ducks33131373381:960-70-123-104-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14875Anaheim Ducks ANA-BOS Boston Bruins2120133711

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
baryberry65blazincolorado82cooljaydilitdinda
fargofunesgajdy38hapcikhojankorilavaca
lspamarthezmilan52milan66packova.ivetpaul68petrsson

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbelo26ckkvvlkgoloheckerthoooryica62
inanajarynkrab88makermaly.petkomilan49mojmir67
mtlondispaja34petrik858putenkasilvia7

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentblackhawksdzuzmanexxefrancoaignac75matys1979
mik848milda18petepetterson76pixiepopelka

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentaveomarbelo26berry65blackhawksckkvvlkcolorado82
cooljaydilitdindadzuzmanfargogajdy38hapcik
hoooryinanakorikrab88lavacamakermaly.petko
mik848milan49milan52milan66milda18mojmir67mtl
ondispackova.ivetpaja34paul68petrik858petrssonpixie
putenkasilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
blazinexxefrancoafunesheckerthojanica62
lspamarthezmatys1979petterson76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz