Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 19. 10. 2006 v 01:30 SEČ
  TOR COL  

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 10. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
15. 10. 2006 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CGYCalgary Flames5:4pPreviewReviewVideo
13. 10. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs7:6sPreviewReviewVideo
10. 10. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-FLAFlorida Panthers2:1sPreviewReviewVideo
08. 10. 2006 01:00Toronto Maple LeafsTOR-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 10. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
17. 10. 2006 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo
14. 10. 2006 18:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo
09. 10. 2006 02:00Colorado AvalancheCOL-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
06. 10. 2006 02:30Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 01. 2006 03:00Colorado AvalancheCOL-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs6332622:192-21-23-32-2-11-1-13-31W
COL Colorado Avalanche5142213:170-20-03-21-3-10-1-11-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs4221410:122-11-13-12-22W
COL Colorado Avalanche4131211:140-10-02-21-32L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs2111212:70-10-10-21-11L
COL Colorado Avalanche101102:30-10-01-00-11L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1694224
OTTOTT - NYINYI24321312
TBLTBL - SEASEA24401016
FLAFLA - VANVAN2810224
NJDNJD - NYRNYR84171213
DETDET - PHIPHI1694718
CHICHI - WPGWPG6617421
NSHNSH - SJSSJS7129618
MINMIN - STLSTL17661510
EDMEDM - UTAUTA2143222
VGKVGK - CGYCGY2900223

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]