Arizona Coyotes - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 22. 01. 2016 v 03:00 SEČ
  ARI SJS  
Naplánovaných je až päť vzájomných zápasov, no zatiaľ sa neodohral ani jeden. Cestný tím vyhrali šesť z posledných ôsmich vzájomných zápasov.


Coyotes naposledy hostili Sabres, ktorí ich zdolali tesne 2:1. Jediný gól domácich strelil Antoine Vermette. V posledných dvoch zápasoch mali k dispozícii desať presiloviek, no nedokázali využiť ani jednu. Proti tímom z Pacifickej divízie majú od začiatku sezóny záznam 10-1-2 a z posledných desiatich duelov vyhrali osem. Po dvojdňovej pauze vyhrali štyri hry v rade. Mimo hru majú Mikeho Smitha a Joela Vitaleho. V Pacifickej divízii im patrí tretie miesto a spolu so Sharks majú 49 bodov. Doma majú záznam 12-8-3 prehrali tri zápasy po sebe.

Louis Domingue (7-3-3, 2.19 GAA, 92.8%) odchytal proti Sharks jeden zápas, vtedy prehral a z 37 striel inkasoval trikrát (90.5%). V jeho poslednom vzájomnom zápase odchytal 32 minút. Za tento čas inkasoval z 21 striel dva góly (90.5%).

Domáca presilovka: 13. (19.6%)
Domáce oslabenie: 30. (71.4%)
Faceoff: 2. (53.6%)


Sharks vyhrali päť z posledných šiestich zápasov. Mimo domova majú záznam 15-6-2 a z posledných siedmich zápasov vyhrali päť. Po dvojdňovej pauze vyhrali iba jeden z posledných šiestich zápasov. Z posledných siedmich vzájomných zápasov vyhrali päť a z posledných piatich návštev Arizony zaváhali v jednom prípade. Naposledy hostili Sens, ktorí ich zdolali po samostatných nájazdoch, napriek tomu, že ich Žraloci prestrieľali pomerom 35:17. Do Arizony nepocestuje iba Dainius Zubrus.

Martin Jones (20-13-2, 2.44 GAA, 91.4%) odchytal proti Coyotes jeden zápas a vtedy chytil všetkých 26 striel. Mimo domova vyhral trinásť z osemnástich hier s 92.1% úspešnosťou. Tento mesiac odchytal šesť zápasov, v ktorých má 92.3% úspešnosť.

Presilovka mimo domova: 4. (23.7%)
Oslabenie mimo domova: 10. (82.3%)
Faceoff: 4. (51.5%)

Tip redakce NHLportal.cz: Sharks


Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
16. 01. 2016 20:00Arizona CoyotesARI-NJDNew Jersey Devils0:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
13. 01. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-EDMEdmonton Oilers4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2016 04:30San Jose SharksSJS-OTTOttawa Senators3:4sPreviewReviewVideo
17. 01. 2016 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars4:3pPreviewReviewVideo
15. 01. 2016 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers2:1sPreviewReviewVideo
13. 01. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 04. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks5:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2015 04:00San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes3:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo
14. 01. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
23. 11. 2014 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks442318349127:1216-32-118-268-12-115-6-26-41L
ARI Arizona Coyotes452218549123:1355-50-123-2212-8-310-10-25-53L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes2312832768:653-30-011-125-53L
SJS San Jose Sharks2181211754:602-11-18-134-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks2315623273:614-21-010-135-53W
ARI Arizona Coyotes22101022255:702-20-112-103-72W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13362Arizona Coyotes ARI-SJS San Jose Sharks1016363816

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
barsa14blazingolomarek77mojmir67moogpete
richkobsilvia7sukynn1

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
berry65czehokej04funeshojanjarynlspaluky13
marek123medvedmilan49milan52pandolfopeirapetrsson
tygros77ukuleleband

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (+1.5)
abonentbelo26blackhawksdedalebedadilitgajdy38gasst
hinaulthoooryica62ignac75lacroixlumumajo8
makermaly.petkomarimatys1979milda18mtlmyke91
ondispackova.ivetpaul68pencepchewpetterson76putenkaredwhite19
rockysery99spalinisymer7tomuiovecer6k1vbvlcik
zdenal75

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14berry65blackhawksblazindedalebedafunes
gajdy38hinaulthojanlspamakermarek123marek77
marimilan49milan52miramontymojmir67mtlmyke91
ondispeirapencepchewpetepetrssonputenkarichkob
rockysilvia7spalinisukynn1symer7tygros77ukuleleband
vecer6k1vbvlcikxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
belo26czehokej04dilitgassthoooryica62jaryn
majo8maly.petkomatys1979milda18packova.ivetpandolfopaul68
petterson76redwhite19

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]