Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(5. zápas 3. kola play off 2013/14)


Začátek zápasu: 29. 05. 2014 v 02:00 SEČ
  CHI LAK  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 05. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings5:4pPreviewReviewVideo
27. 05. 2014 03:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
25. 05. 2014 02:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo
22. 05. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings2:6PreviewReviewVideo
18. 05. 2014 21:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 05. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings5:4pPreviewReviewVideo
27. 05. 2014 03:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
25. 05. 2014 02:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo
22. 05. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings2:6PreviewReviewVideo
18. 05. 2014 21:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 05. 2014 03:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
25. 05. 2014 02:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo
22. 05. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings2:6PreviewReviewVideo
18. 05. 2014 21:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
04. 02. 2014 04:30Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo
31. 12. 2013 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings1:0PreviewReviewVideo
16. 12. 2013 01:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
09. 06. 2013 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
07. 06. 2013 03:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks2:3PreviewReviewVideo
05. 06. 2013 03:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks3:1PreviewReviewVideo

Statistiky v 3. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings4310616:100-00-01-32-0-01-1-03-13W
CHI Chicago Blackhawks4130210:160-00-01-31-1-00-2-01-33L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings220049:50-00-00-22-02W
CHI Chicago Blackhawks211025:70-00-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings211027:50-00-01-11-11W
CHI Chicago Blackhawks202005:90-00-00-20-22L

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings1811612361:471-10-08-105-2-16-4-06-43W
CHI Chicago Blackhawks169522045:433-20-07-97-1-02-4-25-53L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks87101427:151-00-04-47-11L
LAK Los Angeles Kings85211126:190-10-04-45-33W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings106401235:281-00-04-66-41W
CHI Chicago Blackhawks8242618:282-20-03-52-62L

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks82462115107267:2207-156-843-3927-7-719-14-85-52L
LAK Los Angeles Kings8246288100206:17412-88-660-2223-14-423-14-45-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks41277761143:974-73-523-188-24W
LAK Los Angeles Kings412314450106:856-43-228-135-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings412314450100:896-45-432-97-31W
CHI Chicago Blackhawks411914846124:1233-83-320-212-82L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11333Chicago Blackhawks CHI-LAK Los Angeles Kings281071524

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
aveomardubo197flyers28gasstgolohojanignac75
inanajulie23komeclspaluky13matys1979medved
milan52mirkrumojmir67moognastaondispeira
petepetterson76popelkarichirichkobsilvia7xamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
andrew92berry65bluestarmakermaripandolfopencepchew
petrssonshane76sukynn1

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
blackhawksdindahonzas114jarynmateo74mudlator78psychonaut

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
andrew92bluestargolomakermateo74medvedpandolfo
peirapetepetrssonpetterson76psychonautrichkobsilvia7
sukynn1

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
aveomarberry65blackhawksdindadubo197flyers28gasst
hojanhonzas114julie23komeclspamarimatys1979
milan52mirkrumojmir67moogmudlator78nastaondis
pencepchewrichishane76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2930424
PITPIT - UTAUTA13117621
CARCAR - CBJCBJ3101920
DETDET - CHICHI2911524
STLSTL - BOSBOS510171413
NSHNSH - WSHWSH12911720
DALDAL - MTLMTL21821712
MINMIN - NYINYI2910720
ANAANA - BUFBUF10138918
LAKLAK - OTTOTT192111117
SJSSJS - VANVAN2514127
VGKVGK - NJDNJD2044717

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]