Chicago Blackhawks - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 06. 10. 2013 v 02:00 SEČ
  CHI TBL  
Chicago svůj první zápas v nové sezóně zvládlo, když otočilo skóre ve třetí třetině proti Washingtonu a vyhrálo v divokém utkání 6:4. Dnes budou Blackhawks chtít samozřejmě vyhrát znovu, ale chtělo by to trošku lépe pracovat směrem dozadu, protože čtyři góly jsou v domácím utkání hodně pro jakýkoliv tým. Tampa Bay začínala sezónu v Bostonu a prohrála tam 1:3. I druhý zápas bude pro Lightning těžký, protože na ledě úřadujícího šampióna to bude ohromně těžké. Tampa Bay dnes může jenom překvapit.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2013 02:00Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning2:3sPreviewReviewVideo
02. 10. 2013 02:00Chicago BlackhawksCHI-WSHWashington Capitals6:4PreviewReviewVideo
25. 06. 2013 02:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks2:3PreviewReviewVideo
23. 06. 2013 02:00Chicago BlackhawksCHI-BOSBoston Bruins3:1PreviewReviewVideo
20. 06. 2013 02:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks5:6pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2013 02:00Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning2:3sPreviewReviewVideo
04. 10. 2013 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
28. 04. 2013 01:00Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers3:5PreviewReviewVideo
26. 04. 2013 01:30Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning2:0PreviewReviewVideo
25. 04. 2013 01:00Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2011 00:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks5:4pPreviewReviewVideo
04. 04. 2011 01:00Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2011 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks4:3sPreviewReviewVideo
14. 12. 2009 01:00Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning4:0PreviewReviewVideo
18. 02. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo
29. 11. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning5:1PreviewReviewVideo
03. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks110026:40-00-00-11-0-00-0-01-01W
TBL Tampa Bay Lightning101001:30-00-01-00-0-00-1-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks110026:40-00-00-11-01W
TBL Tampa Bay Lightning000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning101001:30-00-01-00-11L
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10045Chicago Blackhawks CHI-TBL Tampa Bay Lightning92231564

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
alesankoaveomarbalounbalu110barsa14bernesblackhawks
bluestarbulldozzercacacipka78colorado82dejvdejviddilit
dubo197duckeremmettfaldafredo_rkgasstgeorge2415
georgito7goloheatleyhinaulthojanhonzas114horta
igor21inanajelojirik19josephj.samanekjulie23
lspalynxmacey442makermaly.petkomano19marek123
marimatkokubko88matys1979maxellm.beranekmiguelmichall
michal12michal83mike715mikkomilosekmirek65moog
mtlnaicokovepackova.ivetpeirapencepchewpete
petrssonpetr47petr93petterson76pivoplamenppajda82
predakreapper68richirichkobrockyroloromikdrw
sc4mpseatolsejkandblejdsery99shane76snuptychspalini
stan_waystevitory97witawolfxamaxzcom
zdestr

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
flyers28puma21

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
dawe007nosakpsychonaut

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14blackhawksgassthinaultjulie23marek123michal12
milosekpsychonautpuma21sejkandblejdsery99shane76wita
xamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
alesankoaveomarbalounbalu110bernesbluestarcaca
cipka78colorado82dawe007dejvdejviddilitdubo197ducker
emmettfaldaflyers28fredo_rkgoloheatleyhonzas114
igor21inanajelojirik19j.samaneklspamacey442
makermaly.petkomarimatkokubko88matys1979maxellm.beranek
mike715mikkomirek65moogmtlovepackova.ivet
peirapencepchewpetepetrssonpetr47petterson76plamen
ppajda82predakreapper68richirichkobrockyrolo
snuptychspalinistan_waystevitory97wolfzcom
zdestr

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-FLAFLA01:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051625
NJDNJD - COLCOL3528427
NYINYI - ANAANA131762010
WSHWSH - LAKLAK3213722
CBJCBJ - TORTOR111510723
STLSTL - WPGWPG151561218
DALDAL - BOSBOS22951218
EDMEDM - MINMIN12168427
SEASEA - DETDET3321822
VANVAN - CARCAR2232625
VGKVGK - TBLTBL23112821
BUFBUF - PHIPHI00000
OTTOTT - FLAFLA00000

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]