Ottawa Senators - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 21. 10. 2011 v 01:30 SEČ
  OTT WPG  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2011 01:30Ottawa SenatorsOTT-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
19. 10. 2011 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers2:7PreviewReviewVideo
16. 10. 2011 01:00Washington CapitalsWSH-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2011 01:30Ottawa SenatorsOTT-COLColorado Avalanche1:7PreviewReviewVideo
12. 10. 2011 01:30Ottawa SenatorsOTT-MINMinnesota Wild4:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2011 01:30Ottawa SenatorsOTT-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
20. 10. 2011 01:30Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets4:3sPreviewReviewVideo
18. 10. 2011 02:30Winnipeg JetsWPG-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
16. 10. 2011 01:00Phoenix CoyotesPHX-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2011 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
žádné zápasy

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets5131310:180-10-12-31-1-00-2-11-41L
OTT Ottawa Senators6150216:301-01-01-51-2-00-3-01-53L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets211023:60-00-01-11-11W
OTT Ottawa Senators312027:171-01-00-31-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets302117:120-10-11-20-33L
OTT Ottawa Senators303009:130-00-01-20-33L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7980Ottawa Senators OTT-WPG Winnipeg Jets3218162533

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (+1.5)
bluestarbotickaburningflamedenyy5dubo197harmmicefish
jagrjeesljfnashjirkajohannkotelniklibor65
manky13matkokubko88miguelmichaelo05milanjogimirek65nikexxx
ohlundpaarmepackova.ivetphaneufpolstarovocislopsychonautshaq.32
snomulasupermantarzan31marek22

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
alxisdilitduchenedwere1galus87insijakubsichta
jandamjenda92maly.petkomasimc.easyoverazor
revvelysvonsalatvydraxis

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
agre44ordetredwingheroeshinaultkojotloksmajki
majohaasmarting2802mihalmike715orwensonpatriksakal
simplenicksjominqo

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alxisbluestarbotickadenyy5detredwingduchenedwere1
jagrjakubsichtajandamjeesljenda92jfnashjirka
johannkojotmarting2802mc.easymichaelo05milanjogirev
sakalsnomulasupermanvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
agre44orburningflamedilitdubo197flyers24galus87harmm
heroeshinaulticefishinsikotelniklibor65majki
majohaasmaly.petkomanky13masimatkokubko88miguelmike715
mirek65ohlundorwensonpackova.ivetpatrikphaneufpsychonaut
razorsimplenicktarzanvelys31marek22

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI2:2(1:1, 1:1, 0:0)40:59
DETDET-STLSTL4:2(1:1, 2:1, 1:0)46:57
NSHNSH-TBLTBL2:2(1:1, 1:1, -:-)23:57
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, 0:0, -:-)22:57
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, 0:0, -:-)22:57
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT2020119
VANVAN - TORTOR3217317
DALDAL - CBJCBJ2110614
COLCOL - CGYCGY2200119
CARCAR - WPGWPG1712711
WSHWSH - MINMIN774116
PHIPHI - UTAUTA48689

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
31.10.STLParayko- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.NYIPulock- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]