Phoenix Coyotes - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 29. 01. 2006 v 03:00 SEČ
  PHX SJS  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 01. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks6:2PreviewReviewVideo
27. 01. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes3:5PreviewReviewVideo
25. 01. 2006 02:00Minnesota WildMIN-PHXPhoenix Coyotes3:2PreviewReviewVideo
24. 01. 2006 02:30Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-EDMEdmonton Oilers4:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 01. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks6:2PreviewReviewVideo
26. 01. 2006 18:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks0:2PreviewReviewVideo
24. 01. 2006 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2006 00:00Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks3:4pPreviewReviewVideo
19. 01. 2006 18:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers2:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes4:5PreviewReviewVideo
23. 12. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks2:1PreviewReviewVideo
19. 11. 2005 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks472318652146:1415-61-525-2214-5-49-13-27-31L
PHX Phoenix Coyotes512524252146:1598-23-126-2513-10-112-14-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks2314543278:602-41-413-106-41L
PHX Phoenix Coyotes24131012776:734-11-110-145-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes27121412570:864-12-016-115-51W
SJS San Jose Sharks2491322068:813-20-112-125-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - NJDNJD24641020
FLAFLA - WPGWPG2112320
CGYCGY - SEASEA1068419
BOSBOS - CHICHI2001118
DETDET - STLSTL1047613
NSHNSH - TBLTBL1317514
NYINYI - EDMEDM669514
LAKLAK - BUFBUF1083514
SJSSJS - OTTOTT1722614

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]