Anaheim Ducks - Carolina Hurricanes (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 25. 11. 2009 v 18:00 SEČ
Honda Center
(diváků: 14766)
3 ANA

CAR 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
ANA012
CAR101
Po třetinách0:11:13:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
ANA12813
CAR6159
Po třetinách12:620:2133:30

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
ANA41/21430969
CAR40/325255511

Přehled gólů

1. třetina
01:23CAR0:1Stř. zápěstímG: Tom Kostopoulos (2)A: Matt Cullen (8)A: Joni Pitkanen (6)
2. třetina
19:11ANA1:1Stř. golfemPPG: Scott Niedermayer (3)A: Teemu Selanne (5)A: Corey Perry (16)
3. třetina
12:43ANA2:1Stř. golfemG: Petteri Nokelainen (2)A: Kyle Calder (1)A: Todd Marchant (3)
18:28ANA3:1Teč, DorážkaG: Teemu Selanne (12)A: Saku Koivu (8)A: Evgeny Artyukhin (1)
19:07CAR3:2BekhendG: Brandon Sutter (6)A: Eric Staal (3)A: Jussi Jokinen (9)

Přehled vyloučení

1. třetina
04:57ANA2 minKyle CalderNedovolené bránění (Andrew Alberts)
2. třetina
02:11ANA2 minSteve EmingerDržení (Patrick Dwyer)
06:28CAR2 minNiclas WallinHákování (Evgeny Artyukhin)
13:05ANA2 minKyle CalderHákování (Ray Whitney)
18:37CAR2 minEric Staal (Ryan Getzlaf)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
ANA35Jean-Sebastien Giguere (výhra)22 - 241 - 15 - 528 - 3093.33%060:00
CAR34Manny Legace (prohra)29 - 311 - 10 - 130 - 3390.91%059:07

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#ANA Anaheim DucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
8Teemu SelannePravé křídlo112+10300120%18:16
17Petteri NokelainenCentr101-103011138%14:09
27Scott NiedermayerObránce101+1030001-25:21
10Corey PerryPravé křídlo0110031110-25:10
11Saku KoivuCentr011+100000173%18:03
22Todd MarchantCentr011-100000075%14:39
24Evgeny ArtyukhinPravé křídlo011+1002001-16:19
32Kyle CalderLevé křídlo011-1431000-10:33
4Nick BoyntonObránce000+1003100-18:25
7Steve EmingerObránce0000200100-14:39
9Bobby RyanPravé křídlo0000090010-23:05
13Mike BrownPravé křídlo0000000100-04:40
15Ryan GetzlafCentr000003022150%24:27
16George ParrosPravé křídlo0000000100-02:16
19Ryan WhitneyObránce000-1041001-23:27
34James WisniewskiObránce000-1014001-25:00
60Brendan MikkelsonObránce0000001100-13:15
67MacGregor SharpCentr000001100050%02:16

#CAR Carolina HurricanesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
16Brandon SutterCentr101001001144%12:46
29Tom KostopoulosPravé křídlo1010010000-14:24
8Matt CullenCentr011+204100147%19:58
12Eric StaalCentr011026201047%16:50
25Joni PitkanenObránce0110022230-27:59
36Jussi JokinenLevé křídlo011+2021000-17:16
4Aaron WardObránce000+1012100-17:36
6Tim GleasonObránce000+1006200-22:33
7Niclas WallinObránce000-1203200-16:00
13Ray WhitneyLevé křídlo000-1010100-18:51
14Sergei SamsonovLevé křídlo000-1000100-13:13
17Rod Brind'AmourCentr000001010025%12:20
18Stephane YelleCentr000001200050%12:08
26Erik ColeLevé křídlo000-1021100-15:40
39Patrick DwyerPravé křídlo0000021000-12:06
41Andrew AlbertsObránce000-2013001-11:34
59Chad LarosePravé křídlo0000020000-13:18
77Joe CorvoObránce000+1031002-23:47

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Ryan Getzlaf
Ryan Getzlaf
G: 0, A: 0, P: 0
S: 3, +/-: 0
Jean-Sebastien Giguere
Jean-Sebastien Giguere
Zákroky: 28
Saves: 93.33%
Manny Legace
Manny Legace
Zákroky: 30
Saves: 90.91%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Kyle Rehman
#10 - Kyle Rehman
Mike Leggo
#3 - Mike Leggo
Mark Wheler
#56 - Mark Wheler
Shane Heyer
#55 - Shane Heyer

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)47:00
TBLTBL-VANVAN2:2(0:1, 2:1, -:-)37:00
FLAFLA-SEASEA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)47:00
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - SEASEA2170617
TORTOR - NYINYI2412914
MTLMTL - BUFBUF16101716
DETDET - SJSSJS413101015
PHIPHI - OTTOTT7616157
CBJCBJ - NYRNYR12510815
CHICHI - DALDAL3223518
NSHNSH - STLSTL13871211
LAKLAK - BOSBOS51012517
UTAUTA - EDMEDM1548420
VGKVGK - PITPIT2521024

Narozeniny hráčů

17.10.Bouillon, Francis51 let
17.10.Robins, Bobby45 let
17.10.Lepisto, Sami42 let
17.10.Duchesne, Jeremy40 let
17.10.Clark, Mat36 let
17.10.VANDeBrusk, Jake30 let
17.10.Kovalenko, Nikolai27 let
17.10.CBJKnies, Matthew24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]