Ottawa Senators - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 22. 11. 2009 v 01:00 SEČ
  OTT BUF  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins6:2PreviewReviewVideo
18. 11. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs3:2PreviewReviewVideo
14. 11. 2009 20:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers1:2sPreviewReviewVideo
13. 11. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo
21. 11. 2009 01:30Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
19. 11. 2009 01:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers2:6PreviewReviewVideo
15. 11. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
14. 11. 2009 01:30Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames2:1sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 03. 2009 00:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres6:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2009 01:30Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators1:3PreviewReviewVideo
08. 02. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:2sPreviewReviewVideo
07. 01. 2009 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2008 00:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:5PreviewReviewVideo
28. 03. 2008 00:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:4sPreviewReviewVideo
26. 03. 2008 00:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators3:6PreviewReviewVideo
13. 02. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:5PreviewReviewVideo
11. 01. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres1912722451:453-22-012-77-5-25-2-05-52L
OTT Ottawa Senators1910932057:563-31-29-107-6-33-3-05-52W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres127521433:292-21-07-56-42L
OTT Ottawa Senators137631443:363-31-27-65-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres75201018:161-01-05-25-21W
OTT Ottawa Senators6330614:200-00-02-43-32L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]