Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 30. 11. 2008 v 01:30 SEČ
  PIT NJD  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 11. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
29. 11. 2008 01:30Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins4:3PreviewReviewVideo
27. 11. 2008 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:5PreviewReviewVideo
22. 11. 2008 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
21. 11. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 11. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
27. 11. 2008 01:30Florida PanthersFLA-NJDNew Jersey Devils2:3pPreviewReviewVideo
23. 11. 2008 23:00Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils3:7PreviewReviewVideo
22. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-FLAFlorida Panthers3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 10. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo
26. 03. 2008 00:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins0:2PreviewReviewVideo
23. 03. 2008 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils7:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins4:3pPreviewReviewVideo
30. 01. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
22. 11. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils1:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
06. 11. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins0:5PreviewReviewVideo
18. 10. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils4:5PreviewReviewVideo
15. 03. 2007 00:30New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins2213932671:626-33-212-106-5-27-4-17-31L
NJD New Jersey Devils2112922464:565-23-112-97-5-15-4-16-45W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils127511442:342-12-15-75-53W
PIT Pittsburgh Penguins116521233:282-21-17-46-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins117411438:344-12-15-66-41L
NJD New Jersey Devils95411022:223-11-07-25-42W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]