Vancouver Canucks - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(8. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 03. 04. 2008 v 18:30 SEČ
  VAN EDM  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 04. 2008 18:30Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
01. 04. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche2:4PreviewReviewVideo
30. 03. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames6:2PreviewReviewVideo
29. 03. 2008 01:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks4:0PreviewReviewVideo
27. 03. 2008 02:00Colorado AvalancheCOL-VANVancouver Canucks6:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 04. 2008 18:30Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
02. 04. 2008 03:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
29. 03. 2008 17:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
29. 03. 2008 02:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers5:4sPreviewReviewVideo
27. 03. 2008 01:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 03. 2008 02:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks1:4PreviewReviewVideo
16. 02. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
15. 12. 2007 18:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:1sPreviewReviewVideo
21. 11. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks5:4sPreviewReviewVideo
14. 11. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers0:1pPreviewReviewVideo
13. 10. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers4:1PreviewReviewVideo
13. 10. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
20. 03. 2007 02:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks1:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
01. 02. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers5:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers814041680233:25019-615-437-4423-18-117-23-56-41L
VAN Vancouver Canucks8039411078211:20610-106-951-2921-18-518-23-54-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers412318146123:1159-18-122-197-31L
VAN Vancouver Canucks392118542112:944-53-423-166-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks41182353699:1126-53-528-133-73L
EDM Edmonton Oilers401723534110:13510-57-315-255-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]