Philadelphia Flyers - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 31. 10. 2025 v 00:00 SEČ
  PHI NSH  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 10. 2025 00:00Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2025 23:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins3:2sPreviewReviewVideo
25. 10. 2025 18:30Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders4:3sPreviewReviewVideo
24. 10. 2025 01:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2025 01:00Philadelphia FlyersPHI-SEASeattle Kraken5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 10. 2025 00:00Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
29. 10. 2025 00:45Nashville PredatorsNSH-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
27. 10. 2025 00:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
26. 10. 2025 03:00Nashville PredatorsNSH-LAKLos Angeles Kings5:4sPreviewReviewVideo
24. 10. 2025 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2025 01:00Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators2:1PreviewReviewVideo
28. 11. 2024 02:00Nashville PredatorsNSH-PHIPhiladelphia Flyers2:3pPreviewReviewVideo
22. 12. 2023 01:00Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators2:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2023 02:00Nashville PredatorsNSH-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
11. 02. 2023 18:30Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators1:2pPreviewReviewVideo
23. 10. 2022 02:00Nashville PredatorsNSH-PHIPhiladelphia Flyers1:3PreviewReviewVideo
28. 03. 2022 00:00Nashville PredatorsNSH-PHIPhiladelphia Flyers5:4PreviewReviewVideo
18. 03. 2022 00:00Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators5:4PreviewReviewVideo
02. 01. 2019 02:30Nashville PredatorsNSH-PHIPhiladelphia Flyers4:0PreviewReviewVideo
21. 12. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers95311126:233-12-04-55-1-00-2-15-42W
NSH Nashville Predators114521028:371-21-07-43-3-11-2-13-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers65101021:153-02-02-45-14W
NSH Nashville Predators7331717:221-11-04-33-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators4121311:150-10-03-11-33L
PHI Philadelphia Flyers302115:80-10-02-10-33L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25945Philadelphia Flyers PHI-NSH Nashville Predators29811815

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (+1.5)
abonentalexander1986batmanvcfdakandarth0banedilitflyers66
francoafunesganco1gasstgolohojanica62
ignac75jarynjohnnyjuventus1kerrykorimachy
matys1979packova.ivetpargy8petepispetsilvia7thajskemenu
17jaja

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkjabkinjonathan_cheechoomaly.petkom.beranekmtlspalini
vendo84

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
lacroix

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentalexander1986ckkvvlkdakandarth0banedilitfrancoa
ganco1hojanjonathan_cheechoojuventus1lacroixmaly.petkomatys1979
m.beranekmtlpetesilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
batmanvcfflyers66funesgasstica62jabkinkerry
machypackova.ivetpargy8pispetspalinithajskemenuvendo84
17jaja

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]