Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 05. 11. 2023 v 02:00 SEČ
  VGK COL  
To nejlepší nakonec. Tak by se dal predikovat zápas mezi týmy, které si předaly žezlo na hokejovém trůnu. Vegas přivítá Colorado. Rytíři bodovali v každém z jedenácti zápasů a jasně vládnou ligové tabulce. V posledním utkání si vyšlápli na Winnipeg, který porazili 5:2. O jedenáctý úspěch dnes zabojují s Adinem Hillem.

Colorado po dvou potupných nulách konečně skórovalo a zvládlo zápas se St.Louis. Po dvou bodech zapsaly největší hvězdy kádru Makar - MacKinnon - Rantanen. Colorado má krásné vzpomínky na Vegas, právě Rytíři byli jedním ze soupeřů během poslední cesty za Stanley Cupem. Nostalgicky vzpomínat dnes mohou s Alexem Georgievem.

Tip redakce NHLportal.cz: 0


Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2023 02:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche7:0PreviewReviewVideo
03. 11. 2023 03:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2023 03:00Vegas Golden KnightsVGK-MTLMontreal Canadiens3:2sPreviewReviewVideo
29. 10. 2023 04:30Los Angeles KingsLAK-VGKVegas Golden Knights3:4sPreviewReviewVideo
28. 10. 2023 00:00Vegas Golden KnightsVGK-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2023 02:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche7:0PreviewReviewVideo
02. 11. 2023 02:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
29. 10. 2023 18:00Buffalo SabresBUF-COLColorado Avalanche4:0PreviewReviewVideo
27. 10. 2023 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche4:0PreviewReviewVideo
25. 10. 2023 02:00New York IslandersNYI-COLColorado Avalanche4:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 02. 2023 03:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights3:0PreviewReviewVideo
03. 01. 2023 03:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights2:3PreviewReviewVideo
23. 10. 2022 04:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
27. 02. 2022 04:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2022 04:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche0:2PreviewReviewVideo
27. 10. 2021 02:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights1:3PreviewReviewVideo
11. 06. 2021 03:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche6:3PreviewReviewVideo
09. 06. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights2:3pPreviewReviewVideo
07. 06. 2021 02:30Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche5:1PreviewReviewVideo
05. 06. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights1110012143:243-13-06-56-0-14-0-09-13W
COL Colorado Avalanche97201432:211-01-06-33-0-04-2-07-21W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights76011325:142-12-05-26-12W
COL Colorado Avalanche3300614:50-00-02-13-03W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche6420818:161-01-04-24-22L
VGK Vegas Golden Knights4400818:101-01-01-34-04W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23150Vegas Golden Knights VGK-COL Colorado Avalanche24991125

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
abonentalexander1986ckkvvlkdilitdumasganco1higuain
charlica62jarynjoe33juventus1kerrykori
mafijamaly.petkomatys1979mirkrumoogsilvia7thajskemenu
twistervavrinhovohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88glumgolohojanignacjurcamtl
packova.ivetpepatlamolep

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
dindaexxefrancoafunesgasstignac75petrsson
petrzelpetterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ctibor88dilitdindafrancoahiguainica62matys1979
moogpepatlamoleppetterson76vavrinho

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentalexander1986dumasfunesganco1gasstglum
hojancharlignacjurcajuventus1kerrymafija
maly.petkomirkrumtlpackova.ivetpetepetrssonpetrzel
silvia7thajskemenutwistervohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1573220
OTTOTT - NYINYI20321210
TBLTBL - SEASEA2140913
FLAFLA - VANVAN2410220
NJDNJD - NYRNYR84131111
DETDET - PHIPHI1483715
CHICHI - WPGWPG5614418
NSHNSH - SJSSJS6127516
MINMIN - STLSTL1456138
EDMEDM - UTAUTA1942219
VGKVGK - CGYCGY2500220

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]