Atlanta Thrashers - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 23. 02. 2007 v 01:00 SEČ
  ATL TBL  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning4:5pPreviewReviewVideo
21. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers1:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers5:3PreviewReviewVideo
14. 02. 2007 03:30Calgary FlamesCGY-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo
12. 02. 2007 02:30Edmonton OilersEDM-ATLAtlanta Thrashers5:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning4:5pPreviewReviewVideo
21. 02. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo
18. 02. 2007 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning5:4pPreviewReviewVideo
16. 02. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals3:2sPreviewReviewVideo
14. 02. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-PHXPhoenix Coyotes5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 12. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers8:0PreviewReviewVideo
25. 11. 2006 02:00Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers3:2pPreviewReviewVideo
12. 11. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers5:3PreviewReviewVideo
10. 10. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers0:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:3sPreviewReviewVideo
12. 04. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers2:6PreviewReviewVideo
07. 04. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers3:2sPreviewReviewVideo
31. 03. 2006 02:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo
22. 01. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning613427368194:18511-39-128-3317-13-017-14-38-21W
ATL Atlanta Thrashers623131962188:19510-96-323-3914-14-517-17-43-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning30171303488:785-04-017-138-25W
ATL Atlanta Thrashers28141452892:854-53-29-194-63L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers34171743496:1106-43-114-204-61W
TBL Tampa Bay Lightning311714334106:1076-35-111-208-21L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1573220
OTTOTT - NYINYI20321210
TBLTBL - SEASEA2140913
FLAFLA - VANVAN2410220
NJDNJD - NYRNYR84131111
DETDET - PHIPHI1483715
CHICHI - WPGWPG5614418
NSHNSH - SJSSJS6127516
MINMIN - STLSTL1456138
EDMEDM - UTAUTA1942219
VGKVGK - CGYCGY2500220

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]