Philadelphia Flyers - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 14. 01. 2020 v 01:00 SEČ
  PHI BOS  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2020 01:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins6:5sPreviewReviewVideo
12. 01. 2020 01:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning0:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2020 01:30Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
08. 01. 2020 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers5:4pPreviewReviewVideo
05. 01. 2020 02:00Arizona CoyotesARI-PHIPhiladelphia Flyers6:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2020 01:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins6:5sPreviewReviewVideo
12. 01. 2020 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo
10. 01. 2020 01:00Boston BruinsBOS-WPGWinnipeg Jets5:4PreviewReviewVideo
08. 01. 2020 02:00Nashville PredatorsNSH-BOSBoston Bruins2:6PreviewReviewVideo
04. 01. 2020 19:00Boston BruinsBOS-EDMEdmonton Oilers1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 11. 2019 01:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers2:3sPreviewReviewVideo
01. 02. 2019 01:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers2:3pPreviewReviewVideo
17. 01. 2019 01:30Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins4:3PreviewReviewVideo
26. 10. 2018 01:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers3:0PreviewReviewVideo
01. 04. 2018 18:30Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
02. 12. 2017 19:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins0:3PreviewReviewVideo
11. 03. 2017 19:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2017 19:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers6:3PreviewReviewVideo
30. 11. 2016 01:30Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins462781165154:1193-110-621-2515-2-912-6-26-43W
PHI Philadelphia Flyers452316652140:1377-64-521-2414-3-49-13-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins2615293986:692-90-513-133-71W
PHI Philadelphia Flyers2114343275:441-40-411-108-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins2012622668:501-20-18-126-42W
PHI Philadelphia Flyers2491322065:936-24-110-142-84L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18723Philadelphia Flyers PHI-BOS Boston Bruins81224729

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
bublinhuburneyerhy37charlkrab88milan49mtl
pete

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ckkvvlkdilitfrancoahromeica62jarynkinghans
maly.petkom.beranekmilan66packova.ivetsilvia7

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentamadore77benourdesspidindaforward01funes
golohojanignac75juventus1keffykerrykori
lacroixmatys1979ondonpaul68petrssonpetterson76popelka
putenkarockytwister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkdilitfrancoakrab88m.beranekmtlpackova.ivet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77benourbublinhuburneycairns.33dinda
erhy37forward01funeshojanhromecharlica62
juventus1keffykerrykinghansmaly.petkomatys1979milan49
ondonpaul68petrssonpetterson76putenkarockysilvia7
twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]