Ottawa Senators - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 16. 11. 2019 v 01:30 SEČ
  OTT PHI  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 11. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
14. 11. 2019 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
12. 11. 2019 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators8:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2019 01:00Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes4:1PreviewReviewVideo
08. 11. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 11. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
14. 11. 2019 01:30Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals1:2sPreviewReviewVideo
11. 11. 2019 01:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers2:3sPreviewReviewVideo
10. 11. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:3sPreviewReviewVideo
08. 11. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 03. 2019 00:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
28. 11. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators3:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers4:7PreviewReviewVideo
24. 02. 2018 20:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
03. 02. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators3:4sPreviewReviewVideo
27. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers5:4PreviewReviewVideo
29. 03. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators3:2sPreviewReviewVideo
02. 12. 2016 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers2:3pPreviewReviewVideo
16. 11. 2016 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators2:3sPreviewReviewVideo
02. 04. 2016 19:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers1810532357:544-33-310-86-1-24-4-16-41L
OTT Ottawa Senators1871011551:611-10-17-115-4-02-6-16-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers96121433:221-20-25-46-31L
OTT Ottawa Senators95401028:251-00-04-55-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers9441924:323-13-15-44-53W
OTT Ottawa Senators9261523:360-10-13-62-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18310Ottawa Senators OTT-PHI Philadelphia Flyers77361231

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (+1.5)
funescharllkwfahrerpaul68peterockytatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77hojanhromeignac75kerrykrab88vohajs

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
abonentbenourbublinhuburneycairns.33ckkvvlkdesspi
dilitdindaerhy37forward01goloica62jaryn
joe33juventus1keffykinghansmaly.petkomathieu-29matys1979
m.beranekmilan49milan52milan66mtlnavarowskiolda1987
ondonpackova.ivetpasta82petrssonpetterson76putenkasilvia7
twister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dilitdindafuneshromekrab88lkwfahrermaly.petko
milan49olda1987petrssonputenkarocky

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77benourbublinhuburneyckkvvlkerhy37
forward01hojancharlica62juventus1keffykerry
kinghanskorimathieu-29matys1979m.beranekmilan52mtl
ondonpackova.ivetpasta82paul68petepetterson76silvia7
tatuldatwistervohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2851625
NJDNJD - COLCOL3526427
NYINYI - ANAANA131562010
WSHWSH - LAKLAK3013722
CBJCBJ - TORTOR111310723
STLSTL - WPGWPG151361218
DALDAL - BOSBOS20951218
EDMEDM - MINMIN12148427
SEASEA - DETDET3121822
VANVAN - CARCAR2230625
VGKVGK - TBLTBL22102821

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]