Columbus Blue Jackets - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 31. 03. 2012 v 01:00 SEČ
  CBJ FLA  

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 03. 2012 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2012 01:30Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
27. 03. 2012 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets7:2PreviewReviewVideo
25. 03. 2012 21:00Columbus Blue JacketsCBJ-EDMEdmonton Oilers3:6PreviewReviewVideo
24. 03. 2012 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 03. 2012 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
30. 03. 2012 02:00Minnesota WildMIN-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo
28. 03. 2012 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers2:3sPreviewReviewVideo
25. 03. 2012 23:00Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders2:3sPreviewReviewVideo
24. 03. 2012 00:30Florida PanthersFLA-EDMEdmonton Oilers1:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 03. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo
20. 01. 2011 01:30Florida PanthersFLA-CBJColumbus Blue Jackets2:3pPreviewReviewVideo
10. 12. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo
22. 03. 2009 00:00Florida PanthersFLA-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo
22. 11. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-FLAFlorida Panthers2:5PreviewReviewVideo
15. 01. 2006 01:30Florida PanthersFLA-CBJColumbus Blue Jackets4:5pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers7737241690191:2117-166-1048-2920-9-1017-15-66-41L
CBJ Columbus Blue Jackets772545757181:2526-74-540-3715-21-310-24-43-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers39209105099:974-103-927-126-42L
CBJ Columbus Blue Jackets39152133395:1131-31-222-175-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers38171564092:1143-63-121-175-51L
CBJ Columbus Blue Jackets38102442486:1395-43-318-204-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
9059Columbus Blue Jackets CBJ-FLA Florida Panthers1419495021

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (+1.5)
colorado82fiedler12george2415honzas114kubaslubkematkokubko88
michal83mishkepivopsychonautrazorstreb0superman

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14dawe007dilitdindageorgito7habrdmaly.petko
marek123mirek65modanosrockysakalshane76schott
starterstrelmistrvasconizdenal7561and61

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
aveomarbernesblackhawksbluestarburningflamedavidparpeldenyy5
detredwingdrahokamdrew73dubo197gebisgelkogodzi19
heroeshojaninanajarysek123jirik19juicekapros
kirstenllkklokslspamanky13matys1979m.beranek
mhossamiguelmihalmichallmilanjogimilan52naicok
nkono2011novakyonanpackova.ivetpaul68pencepchewpifik
puma21rosticek77rostinnnthajskemenuthumbtomuiovlastikklf

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
aveomarbarsa14bluestarburningflamedavidparpeldawe007dilit
dindadrahokamdrew73dubo197gebisgodzi19habrd
heroeshonzas114jarysek123juicekaproskirstenkubas
lokslspamanky13marek123matkokubko88matys1979mhossa
milanjogimilan52mirek65mishkemodanosnaicokpaul68
pifikrazorrockyrosticek77rostinnnsakalshane76
schottstarterstreb0supermanvasconivlastikklfxamax
61and61

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
blackhawksdenyy5detredwingfiedler12gelkogeorge2415inana
jirik19lubkemaly.petkom.beranekmihalnkono2011novaky
onanpackova.ivetpivopsychonautstrelmistrthajskemenuthumb

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL5:4(2:2, 1:1, 2:1)Review
COLCOL-DALDAL2:3s(0:0, 1:1, 1:1, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1573220
OTTOTT - NYINYI20321210
TBLTBL - SEASEA2140913
FLAFLA - VANVAN2410220
NJDNJD - NYRNYR84131111
DETDET - PHIPHI1483715
CHICHI - WPGWPG5614418
NSHNSH - SJSSJS6127516
MINMIN - STLSTL1456138
EDMEDM - UTAUTA1942219
VGKVGK - CGYCGY2500220

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]