Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 16. 02. 2012 v 01:00 SEČ
  PIT ANA  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 02. 2012 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
13. 02. 2012 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
11. 02. 2012 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-WPGWinnipeg Jets8:5PreviewReviewVideo
08. 02. 2012 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins3:2sPreviewReviewVideo
05. 02. 2012 19:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 02. 2012 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2012 01:30Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
13. 02. 2012 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-ANAAnaheim Ducks3:5PreviewReviewVideo
11. 02. 2012 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks2:1sPreviewReviewVideo
09. 02. 2012 04:00Anaheim DucksANA-CARCarolina Hurricanes3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 11. 2010 03:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo
17. 11. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2009 18:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo
17. 01. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks5:4PreviewReviewVideo
06. 11. 2006 18:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins563219569175:1489-57-332-2417-7-215-12-37-32W
ANA Anaheim Ducks562324955146:1643-92-532-2415-13-28-11-76-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins2617723690:705-24-014-126-46W
ANA Anaheim Ducks30151323291:923-22-013-178-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins30151233385:784-33-318-125-52L
ANA Anaheim Ducks2681172355:720-70-519-76-42W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8743Pittsburgh Penguins PIT-ANA Anaheim Ducks731142937

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
adam1983albialevesaveomarayrton0322barsa14blackhawks
dano-spotydawedawe007dejvid123detredwingdilitdrahokam
dreeksdubo197eddy5555george2415ggiannihappyharmm
hojaninanajakub66jarbo1jarysek123jirkajohann
juicekirstenkubajszizkovkubaslopfloplubkemaly.petko
manky13matkokubko88m.beranekmiguelmihalmichallmiky7010
milanjogimilan52mirek65nkono2011nockionanoxman
packova.ivetpalo77paul68pecanekpencepchewpivopuma21
pumukli78rockyrupixsakalshane76skoumispalini
startersupermantenconepijethajskemenuthumbvasconivlastikklf
witazdenal75zerzmi

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestardesspidrew73honzas114matys1979modanosnaicok
razorsmiderstesousvonsalat

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
habrdheroeskunty8podas

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alevesbarsa14bluestardano-spotydilitdrew73habrd
heroesinanajarysek123johannkunty8manky13matys1979
milanjogimirek65modanosnaicokoxmanpackova.ivetpecanek
pivorupixsakalsupermantesousthumbvonsalat
zerzmi

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
adam1983aveomarblackhawksdawe007dejvid123detredwingdrahokam
dreeksdubo197george2415hojanhonzas114jakub66jarbo1
juicekirstenkubaslopfloplubkematkokubko88m.beranek
michallmilan52nkono2011onanpaul68podaspumukli78
rockyshane76skoumismidersspalinistartertenconepije
vasconivlastikklf

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - NJDNJD24641020
FLAFLA - WPGWPG2212321
CGYCGY - SEASEA1069420
BOSBOS - CHICHI2101119
DETDET - STLSTL1048713
NSHNSH - TBLTBL1318515
NYINYI - EDMEDM679515
LAKLAK - BUFBUF1084515
SJSSJS - OTTOTT1822615

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]