Anaheim Ducks - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 30. 12. 2011 v 04:00 SEČ
  ANA VAN  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2011 04:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
27. 12. 2011 04:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
23. 12. 2011 04:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
20. 12. 2011 02:00Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks5:3PreviewReviewVideo
18. 12. 2011 01:00Winnipeg JetsWPG-ANAAnaheim Ducks5:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2011 04:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
29. 12. 2011 04:30San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks2:3pPreviewReviewVideo
27. 12. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers5:3PreviewReviewVideo
24. 12. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2011 04:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo
07. 03. 2011 02:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks0:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks3:4PreviewReviewVideo
09. 12. 2010 04:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks5:4sPreviewReviewVideo
14. 10. 2010 04:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo
02. 04. 2010 18:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks4:5sPreviewReviewVideo
24. 03. 2010 17:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
16. 12. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
30. 10. 2009 17:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks7:2PreviewReviewVideo
02. 04. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks5:6sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks372312248123:904-21-219-1811-5-112-7-17-32W
ANA Anaheim Ducks35101962683:1151-61-420-157-9-13-10-53-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks1711512359:412-10-18-97-31W
ANA Anaheim Ducks177911549:541-11-07-103-72W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks2012712564:492-11-111-97-32W
ANA Anaheim Ducks1831051134:610-50-413-51-91W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8447Anaheim Ducks ANA-VAN Vancouver Canucks1710572139

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
dawe007denyy5dubo197exdreamheroeshiguainjirka
lubkelumumaly.petkomiguelmirasspackova.ivetpuma21
tenconepijexett1969zdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestarggiannihonzas114lightning563mirek65psychonautrazor
skoumistartervlastikklf

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
albiarseaveomarbarsa14bulldozzerburningflamedejvdejvid
dejvid123denilson23desspidetredwingdilitdiwebraindrahokam
elmanderficus10gabik501georgito7harmminanajakubsichta
jfnashjohannkirstenkojotle_fulejsovkaloks
manky13marting2802matkokubko88matys1979m.beranekmeda4mihal
miky7010milanjogimilan52modanosmolnynikijetsnkono2011
paul68phaneufpivopolstarovocisloromikdrwsakalsimplenick
slavoj26spalinistepy123supermanthajskemenuurbanvasconi
vonsalat

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bluestarbulldozzerdetredwingdilitdrahokamelmandermaly.petko
matkokubko88matys1979miky7010milan52mirek65nkono2011packova.ivet
psychonautromikdrwsimplenickstepy123supermanthajskemenuvlastikklf

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
arseaveomarbarsa14burningflamedawe007dejvdejviddejvid123
denyy5dubo197exdreamgabik501georgito7heroeshonzas114
inanajakubsichtajohannkojotlubkemanky13marting2802
m.beranekmeda4milanjogimodanosmolnypaul68phaneuf
pivopolstarovocislosakalskoumispalinistartertenconepije
urbanvasconivonsalatxett1969

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL5:4(2:2, 1:1, 2:1)Review
COLCOL-DALDAL2:3s(0:0, 1:1, 1:1, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1584221
OTTOTT - NYINYI22321211
TBLTBL - SEASEA2340914
FLAFLA - VANVAN2610221
NJDNJD - NYRNYR84151112
DETDET - PHIPHI1584716
CHICHI - WPGWPG6615419
NSHNSH - SJSSJS7128517
MINMIN - STLSTL1566139
EDMEDM - UTAUTA2043220
VGKVGK - CGYCGY2700221

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]