Los Angeles Kings - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 19. 10. 2011 v 04:30 SEČ
  LAK STL  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 10. 2011 04:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues5:0PreviewReviewVideo
16. 10. 2011 01:00Philadelphia FlyersPHI-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
14. 10. 2011 01:00New Jersey DevilsNJD-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo
08. 10. 2011 20:00Los Angeles KingsLAK-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
07. 10. 2011 19:00Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 10. 2011 04:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues5:0PreviewReviewVideo
17. 10. 2011 02:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
16. 10. 2011 04:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2011 02:30Dallas StarsDAL-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo
10. 10. 2011 20:00St. Louis BluesSTL-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 03. 2011 03:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues0:4PreviewReviewVideo
19. 01. 2011 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2011 04:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo
17. 12. 2010 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings6:4PreviewReviewVideo
26. 03. 2010 01:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues3:4PreviewReviewVideo
05. 12. 2009 22:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues4:5sPreviewReviewVideo
11. 10. 2009 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo
25. 03. 2009 01:30St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings2:0PreviewReviewVideo
11. 12. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues6:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings421159:102-10-13-11-1-01-0-12-21W
STL St. Louis Blues5230415:150-00-01-41-1-01-2-02-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues211027:60-00-00-21-11W
LAK Los Angeles Kings211025:61-00-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings210134:41-10-12-01-11W
STL St. Louis Blues312028:90-00-01-21-21L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7975Los Angeles Kings LAK-STL St. Louis Blues461072627

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
agre44orbarsa14burningflamedenis59dilitduchenedusan56
flyers24galus87harmmjakubsichtajohannkojotkokino
lokslukey_92majkimajohaasmaly.petkomanky13marting2802
mart40masimc.easymiguelmike715miky7010milanjogi
mirek65nikexxxohlundorwensonovepackova.ivetphaneuf
psychonautromikdrwsjominqoskinnersupermantarzantoommy
vydraxiswitazerzmi31marek22

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
detredwingheroeshinaulticefishinsimichaelo05paarme
revsakalsnomula

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
bluestardubo197jandamjeesljenda92velysvonsalat

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14burningflamedenyy5dubo197duchenedusan56hinault
icefishinsijeesljenda92johannmajohaasmarting2802
mike715ohlundorwensonovepaarmepsychonautrev
sakalsupermantoommyvonsalat31marek22

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
agre44orbluestardenis59detredwingdilitgalus87harmm
heroesjakubsichtajandamkojotmajkimaly.petkomanky13
mart40masimc.easymichaelo05mirek65packova.ivetphaneuf
romikdrwsnomulatarzanvelyswitazerzmi

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-CGYCGY4:0(1:0, 1:0, 2:0)Review
COLCOL-NJDNJD5:2(0:1, 1:0, 4:1)Review
SEASEA-TORTOR5:4(1:1, 3:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2930424
PITPIT - UTAUTA13117621
CARCAR - CBJCBJ3101920
DETDET - CHICHI2911524
STLSTL - BOSBOS510171413
NSHNSH - WSHWSH12911720
DALDAL - MTLMTL21821712
MINMIN - NYINYI2910720
ANAANA - BUFBUF10138918
LAKLAK - OTTOTT192111117
SJSSJS - VANVAN2514127
VGKVGK - NJDNJD2044717

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]