New York Rangers - Atlanta Thrashers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 16. 10. 2005 v 01:00 SEČ
  NYR ATL  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2005 01:00New York RangersNYR-ATLAtlanta Thrashers5:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2005 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
10. 10. 2005 19:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
09. 10. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers3:2pPreviewReviewVideo
07. 10. 2005 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2005 01:00New York RangersNYR-ATLAtlanta Thrashers5:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs1:9PreviewReviewVideo
13. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-MTLMontreal Canadiens0:2PreviewReviewVideo
09. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-WSHWashington Capitals8:1PreviewReviewVideo
08. 10. 2005 01:00Washington CapitalsWSH-ATLAtlanta Thrashers3:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
žádné zápasy

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers5212616:140-20-03-21-0-11-1-12-31W
ATL Atlanta Thrashers5230416:170-00-02-31-2-01-1-02-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers210137:50-10-01-11-11W
ATL Atlanta Thrashers312029:120-00-01-21-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers311139:90-10-02-11-22L
ATL Atlanta Thrashers211027:50-00-01-11-11W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]