Nashville Predators - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 17. 10. 2010 v 02:00 SEČ
  NSH WSH  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 10. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals2:3pPreviewReviewVideo
15. 10. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues4:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2010 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
10. 10. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
27. 04. 2010 03:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 10. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals2:3pPreviewReviewVideo
14. 10. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo
12. 10. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
10. 10. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils7:2PreviewReviewVideo
09. 10. 2010 01:30Atlanta ThrashersATL-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 10. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators3:2sPreviewReviewVideo
11. 03. 2009 01:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals1:2pPreviewReviewVideo
29. 10. 2008 00:00Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators4:3sPreviewReviewVideo
19. 03. 2008 01:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo
08. 12. 2005 01:00Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators3300611:60-00-02-12-0-01-0-03-03W
WSH Washington Capitals4310614:91-00-02-23-0-00-1-03-13W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals3300612:51-00-02-13-03W
NSH Nashville Predators220048:40-00-01-12-02W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators110023:20-00-01-01-01W
WSH Washington Capitals101002:40-00-00-10-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6638Nashville Predators NSH-WSH Washington Capitals2316512

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
arekbruinsfan

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
cepiigrizzlywildcelt

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
davi77designedduskyflyerslukas33machampmartin83
masimichal225ovepainkillerphoenix.netromikdrwsakal
sellysheldon

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
grizzlymachampsellysheldonwildcelt

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bruinsfancepiidavi77duskylibor65lukas33masi
michal225ovephoenix.netromikdrwsakal

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2651623
NJDNJD - COLCOL3524425
NYINYI - ANAANA12146199
WSHWSH - LAKLAK2813720
CBJCBJ - TORTOR11138721
STLSTL - WPGWPG141261117
DALDAL - BOSBOS18951216
EDMEDM - MINMIN12137425
SEASEA - DETDET2921721
VANVAN - CARCAR2228623
VGKVGK - TBLTBL20102819

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]