Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 04. 04. 2010 v 20:30 SEČ
  PHI DET  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 04. 2010 20:30Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings4:3PreviewReviewVideo
03. 04. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens0:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2010 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers6:4PreviewReviewVideo
29. 03. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils5:1PreviewReviewVideo
27. 03. 2010 18:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 04. 2010 20:30Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings4:3PreviewReviewVideo
03. 04. 2010 20:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo
02. 04. 2010 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
31. 03. 2010 01:30Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers5:4PreviewReviewVideo
28. 03. 2010 01:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings0:1sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 03. 2009 00:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
13. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings6:1PreviewReviewVideo
13. 01. 2006 01:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers6:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings7841371482218:2079-145-945-3324-16-617-21-88-21L
PHI Philadelphia Flyers783840676225:2175-63-341-3722-17-316-23-32-82L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings402416648117:953-61-324-168-21L
PHI Philadelphia Flyers392217344118:1003-32-221-186-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings381721834101:1126-84-621-176-42W
PHI Philadelphia Flyers391623332107:1172-31-120-192-84L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2651623
NJDNJD - COLCOL3524425
NYINYI - ANAANA12146199
WSHWSH - LAKLAK2813720
CBJCBJ - TORTOR11138721
STLSTL - WPGWPG141261117
DALDAL - BOSBOS18951216
EDMEDM - MINMIN12137425
SEASEA - DETDET2921721
VANVAN - CARCAR2228623
VGKVGK - TBLTBL20102819

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]