Phoenix Coyotes - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 03. 03. 2010 v 03:00 SEČ
  PHX STL  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 03. 2010 03:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo
14. 02. 2010 02:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo
13. 02. 2010 03:00Colorado AvalancheCOL-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo
11. 02. 2010 02:00Minnesota WildMIN-PHXPhoenix Coyotes2:3PreviewReviewVideo
09. 02. 2010 03:30Phoenix CoyotesPHX-EDMEdmonton Oilers6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 03. 2010 03:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo
14. 02. 2010 02:00St. Louis BluesSTL-WSHWashington Capitals4:3sPreviewReviewVideo
13. 02. 2010 02:00St. Louis BluesSTL-TORToronto Maple Leafs4:0PreviewReviewVideo
10. 02. 2010 02:00St. Louis BluesSTL-DETDetroit Red Wings4:3sPreviewReviewVideo
09. 02. 2010 03:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 11. 2009 02:00St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes3:2pPreviewReviewVideo
30. 10. 2009 01:00St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes0:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2009 18:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
07. 04. 2009 18:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues1:5PreviewReviewVideo
01. 03. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2009 02:30St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo
07. 12. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes4:3PreviewReviewVideo
29. 02. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes1:2PreviewReviewVideo
25. 02. 2008 02:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues2:0PreviewReviewVideo
31. 10. 2007 01:30St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes633726574167:15812-57-443-2022-11-215-15-37-32L
STL St. Louis Blues622834956163:1728-96-433-2912-21-516-13-45-53W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes33221124496:825-23-222-116-41L
STL St. Louis Blues33122152484:983-52-217-166-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues29161343279:745-44-216-135-51L
PHX Phoenix Coyotes30151533071:767-34-221-96-41L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL5:4(2:2, 1:1, 2:1)Review
COLCOL-DALDAL2:3s(0:0, 1:1, 1:1, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16114225
OTTOTT - NYINYI26321313
TBLTBL - SEASEA27401017
FLAFLA - VANVAN3010225
NJDNJD - NYRNYR85181215
DETDET - PHIPHI1894719
CHICHI - WPGWPG6619422
NSHNSH - SJSSJS9139619
MINMIN - STLSTL20661512
EDMEDM - UTAUTA2443224
VGKVGK - CGYCGY3200224
COLCOL - PITPIT00000
ANAANA - BOSBOS00000
WSHWSH - NJDNJD00000
WPGWPG - CARCAR00000
TBLTBL - VANVAN00000

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]