Washington Capitals - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 13. 10. 2009 v 01:00 SEČ
  WSH NJD  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 10. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils2:3sPreviewReviewVideo
11. 10. 2009 01:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
09. 10. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers3:4PreviewReviewVideo
07. 10. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals6:5pPreviewReviewVideo
04. 10. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-TORToronto Maple Leafs6:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 10. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils2:3sPreviewReviewVideo
11. 10. 2009 01:00Florida PanthersFLA-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
09. 10. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils3:4sPreviewReviewVideo
06. 10. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers2:3PreviewReviewVideo
04. 10. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 02. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
16. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals6:5sPreviewReviewVideo
15. 11. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo
19. 10. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils3:4sPreviewReviewVideo
01. 03. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals0:4PreviewReviewVideo
24. 02. 2008 21:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo
11. 12. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
08. 12. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
25. 02. 2007 19:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
24. 02. 2007 19:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils4220411:131-01-02-20-2-02-0-02-22W
WSH Washington Capitals5231420:180-10-02-31-1-01-2-12-33L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals211029:80-00-00-21-11L
NJD New Jersey Devils202004:80-00-01-10-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils220047:51-01-01-12-02W
WSH Washington Capitals3121211:100-10-02-11-22L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-FLAFLA5:3(2:1, 1:2, 2:0)Review
NJDNJD-OTTOTT1:4(0:0, 0:2, 1:2)Review
MINMIN-VGKVGK4:2(3:0, 0:1, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD16711918
CBJCBJ - FLAFLA1113101018
MTLMTL - BUFBUF19104720
CARCAR - WSHWSH2473918
PHIPHI - SEASEA61215423
NYRNYR - TBLTBL108151117
OTTOTT - STLSTL3113721
NYINYI - VANVAN3113623
CHICHI - PITPIT5325224
WPGWPG - MINMIN314181214
DALDAL - COLCOL810151116
NSHNSH - VGKVGK57201413
UTAUTA - TORTOR2186621
ANAANA - CGYCGY3213919
LAKLAK - EDMEDM7720820
SJSSJS - BOSBOS121210720

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]