Calgary Flames - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 01. 10. 2009 v 18:00 SEČ
  CGY VAN  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 10. 2009 18:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks5:3PreviewReviewVideo
28. 04. 2009 03:30Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks1:4PreviewReviewVideo
26. 04. 2009 03:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames5:1PreviewReviewVideo
22. 04. 2009 18:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks6:4PreviewReviewVideo
21. 04. 2009 03:30Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 10. 2009 18:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks5:3PreviewReviewVideo
12. 05. 2009 03:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks7:5PreviewReviewVideo
09. 05. 2009 18:30Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
08. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks2:1pPreviewReviewVideo
06. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
18. 02. 2009 03:30Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:4sPreviewReviewVideo
29. 11. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
27. 11. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames3:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks4:5pPreviewReviewVideo
09. 10. 2008 18:30Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames6:0PreviewReviewVideo
05. 04. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames1:7PreviewReviewVideo
30. 03. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames6:2PreviewReviewVideo
26. 03. 2008 02:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
01. 01. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
VAN Vancouver Canucks000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames000000:00-00-00-00-00
VAN Vancouver Canucks000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames000000:00-00-00-00-00
VAN Vancouver Canucks000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]