Ottawa Senators - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 25. 02. 2009 v 01:30 SEČ
  OTT CAR  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 02. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo
21. 02. 2009 21:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators5:3PreviewReviewVideo
20. 02. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
18. 02. 2009 03:30Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
17. 02. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-OTTOttawa Senators0:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 02. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo
22. 02. 2009 21:00Carolina HurricanesCAR-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
21. 02. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
20. 02. 2009 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes2:6PreviewReviewVideo
18. 02. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins1:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo
08. 11. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2008 20:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo
18. 01. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2007 01:30Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators0:6PreviewReviewVideo
12. 10. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes3:5PreviewReviewVideo
01. 03. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes2:0PreviewReviewVideo
28. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
29. 11. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators1:4PreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes613130562162:1767-52-335-2616-14-115-16-46-43W
OTT Ottawa Senators582236944144:1684-92-534-2412-15-510-21-45-53L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes30161413274:872-11-018-126-42W
OTT Ottawa Senators27121552472:724-52-316-114-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes31151643088:895-41-317-146-44W
OTT Ottawa Senators31102142072:960-40-218-136-42L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]