St. Louis Blues - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 28. 12. 2008 v 02:30 SEČ
  STL SJS  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks3:2sPreviewReviewVideo
24. 12. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
22. 12. 2008 00:00St. Louis BluesSTL-BOSBoston Bruins3:6PreviewReviewVideo
21. 12. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo
19. 12. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks3:2sPreviewReviewVideo
23. 12. 2008 18:00San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks5:0PreviewReviewVideo
20. 12. 2008 18:30San Jose SharksSJS-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
19. 12. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks6:0PreviewReviewVideo
18. 12. 2008 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-SJSSan Jose Sharks2:1pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2008 18:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues5:4PreviewReviewVideo
06. 11. 2008 18:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues5:4sPreviewReviewVideo
14. 03. 2008 17:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
02. 03. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks0:2PreviewReviewVideo
24. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2007 02:30St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks0:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks5:6PreviewReviewVideo
20. 01. 2007 18:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues0:1PreviewReviewVideo
29. 11. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks0:2PreviewReviewVideo
05. 10. 2006 18:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues5:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks34277354121:805-33-018-1618-2-29-5-17-32W
STL St. Louis Blues34132132697:1185-33-210-248-9-25-12-13-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks2018223677:393-21-011-99-14W
STL St. Louis Blues178921655:542-21-15-124-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks149511844:412-12-07-77-32L
STL St. Louis Blues1751211042:643-12-15-123-76L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL5:4(2:2, 1:1, 2:1)Review
COLCOL-DALDAL2:3s(0:0, 1:1, 1:1, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN0:1(0:1, -:-, -:-)11:58
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - PHIPHI2094721
CHICHI - WPGWPG6621523
NSHNSH - SJSSJS91410621
MINMIN - STLSTL21761514
EDMEDM - UTAUTA2643325
VGKVGK - CGYCGY3400226
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]