San Jose Sharks - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 10. 12. 2005 v 18:30 SEČ
  SJS CAR  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-CARCarolina Hurricanes4:3PreviewReviewVideo
08. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-FLAFlorida Panthers6:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-ATLAtlanta Thrashers5:3PreviewReviewVideo
04. 12. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-SJSSan Jose Sharks4:5PreviewReviewVideo
03. 12. 2005 02:00Buffalo SabresBUF-SJSSan Jose Sharks0:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-CARCarolina Hurricanes4:3PreviewReviewVideo
08. 12. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
06. 12. 2005 18:30Anaheim DucksANA-CARCarolina Hurricanes2:6PreviewReviewVideo
04. 12. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-CARCarolina Hurricanes8:4PreviewReviewVideo
03. 12. 2005 02:30Dallas StarsDAL-CARCarolina Hurricanes5:4sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
žádné zápasy

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes28188238102:914-22-18-209-4-09-4-24-62W
SJS San Jose Sharks28121242884:924-41-316-126-3-26-9-24-64W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes139401847:463-02-03-106-41L
SJS San Jose Sharks116321438:332-21-26-55-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes159422055:451-20-15-107-32W
SJS San Jose Sharks176921446:592-20-110-75-52W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-CGYCGY4:0(1:0, 1:0, 2:0)Review
COLCOL-NJDNJD5:2(0:1, 1:0, 4:1)Review
SEASEA-TORTOR5:4(1:1, 3:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2620322
PITPIT - UTAUTA1395618
CARCAR - CBJCBJ2701917
DETDET - CHICHI2511521
STLSTL - BOSBOS58151312
NSHNSH - WSHWSH1189618
DALDAL - MTLMTL19621412
MINMIN - NYINYI2510618
ANAANA - BUFBUF9126817
LAKLAK - OTTOTT18281015
SJSSJS - VANVAN2303124
VGKVGK - NJDNJD1644715

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]