Calgary Flames - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 22. 10. 2008 v 03:30 SEČ
  CGY WSH  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-WSHWashington Capitals2:1PreviewReviewVideo
18. 10. 2008 18:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo
15. 10. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche5:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks4:5pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-WSHWashington Capitals2:1PreviewReviewVideo
19. 10. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils3:4sPreviewReviewVideo
17. 10. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals3:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks5:1PreviewReviewVideo
12. 10. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2008 00:00Washington CapitalsWSH-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2006 03:00Calgary FlamesCGY-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals5321620:170-10-10-52-1-11-1-03-21L
CGY Calgary Flames5141214:220-10-01-41-2-10-2-01-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals3211412:70-10-10-32-11L
CGY Calgary Flames3121212:130-10-00-31-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals211028:100-00-00-21-11W
CGY Calgary Flames202002:90-00-01-10-22L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2140418
NJDNJD - COLCOL3319418
NYINYI - ANAANA8125147
WSHWSH - LAKLAK2212516
CBJCBJ - TORTOR9115616
STLSTL - WPGWPG10114912
DALDAL - BOSBOS1384912
EDMEDM - MINMIN1096418
SEASEA - DETDET2401517
VANVAN - CARCAR1222418
VGKVGK - TBLTBL1681615

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]