Calgary Flames - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. zápas 1. kola play off 2007/08)


Začátek zápasu: 21. 04. 2008 v 02:00 SEČ
  CGY SJS  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 04. 2008 02:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks2:0PreviewReviewVideo
17. 04. 2008 18:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
15. 04. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
13. 04. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
10. 04. 2008 18:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 04. 2008 02:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks2:0PreviewReviewVideo
17. 04. 2008 18:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
15. 04. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
13. 04. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
10. 04. 2008 18:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 04. 2008 18:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
15. 04. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
13. 04. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
10. 04. 2008 18:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
09. 04. 2008 18:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2008 18:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames3:4pPreviewReviewVideo
31. 01. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks5:4PreviewReviewVideo
03. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo
23. 10. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
05. 04. 2007 18:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks5320614:120-00-03-22-1-01-1-03-22W
CGY Calgary Flames5230412:140-00-03-21-1-01-2-02-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks321048:60-00-02-12-12W
CGY Calgary Flames211026:60-00-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames312026:80-00-02-11-22L
SJS San Jose Sharks211026:60-00-01-11-11W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks5320614:120-00-03-22-1-01-1-03-22W
CGY Calgary Flames5230412:140-00-03-21-1-01-2-02-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks321048:60-00-02-12-12W
CGY Calgary Flames211026:60-00-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames312026:80-00-02-11-22L
SJS San Jose Sharks211026:60-00-01-11-11W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks82492310108222:1939-106-655-2722-13-627-10-47-32L
CGY Calgary Flames8242301094229:2276-103-351-3121-11-921-19-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames412111951112:1011-91-227-147-31L
SJS San Jose Sharks412213650110:1035-62-428-138-25W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks412710458112:904-44-227-147-32L
CGY Calgary Flames412119143117:1265-12-124-174-61W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-CGYCGY4:0(1:0, 1:0, 2:0)Review
COLCOL-NJDNJD5:2(0:1, 1:0, 4:1)Review
SEASEA-TORTOR5:4(1:1, 3:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2730423
PITPIT - UTAUTA13106620
CARCAR - CBJCBJ2901919
DETDET - CHICHI2711523
STLSTL - BOSBOS59161313
NSHNSH - WSHWSH11910719
DALDAL - MTLMTL20721612
MINMIN - NYINYI2710719
ANAANA - BUFBUF10136917
LAKLAK - OTTOTT19291017
SJSSJS - VANVAN2314126
VGKVGK - NJDNJD1844716

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]