Dallas Stars - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 14. 12. 2007 v 02:30 SEČ
  DAL LAK  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 12. 2007 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
11. 12. 2007 02:30Dallas StarsDAL-EDMEdmonton Oilers5:4pPreviewReviewVideo
08. 12. 2007 02:30Dallas StarsDAL-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2007 02:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
04. 12. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars1:2sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 12. 2007 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings6:3PreviewReviewVideo
10. 12. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
08. 12. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes2:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-BUFBuffalo Sabres8:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 11. 2007 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo
10. 11. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars6:5pPreviewReviewVideo
25. 10. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
11. 10. 2007 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings5:1PreviewReviewVideo
21. 03. 2007 17:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
11. 03. 2007 20:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
15. 01. 2007 22:00Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
16. 12. 2006 22:00Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars3:4sPreviewReviewVideo
25. 11. 2006 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings5:3PreviewReviewVideo
29. 10. 2006 02:00Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars31161543290:824-42-118-138-7-28-8-26-41W
LAK Los Angeles Kings31121922489:1033-22-214-178-10-14-9-14-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars158721646:381-20-18-75-51W
LAK Los Angeles Kings1881011660:592-11-17-113-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars168821644:443-22-010-66-42W
LAK Los Angeles Kings13491829:441-11-17-64-62L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1797189
CARCAR - BOSBOS15144821
CHICHI - LAKLAK119131314
STLSTL - MTLMTL139101017
NSHNSH - NYINYI22451414
DALDAL - NJDNJD23451415
WPGWPG - FLAFLA8421919
UTAUTA - MINMIN101391019
VGKVGK - OTTOTT3021522
ANAANA - VANVAN2652821
SJSSJS - BUFBUF15152227

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]