New York Rangers - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 19. 12. 2026 v 01:00 SEČ
  NYR NSH  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2026 00:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings3:6PreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers7:4PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers5:4PreviewReviewVideo
20. 10. 2026 01:00New York RangersNYR-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2026 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYRNew York Rangers1:0pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2026 01:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals3:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2026 01:00Nashville PredatorsNSH-NYINew York Islanders3:4sPreviewReviewVideo
26. 10. 2026 01:00Nashville PredatorsNSH-COLColorado Avalanche6:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo
23. 10. 2026 01:00Boston BruinsBOS-NSHNashville Predators6:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 12. 2025 01:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2025 01:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators6:3PreviewReviewVideo
03. 03. 2025 01:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators4:0PreviewReviewVideo
18. 12. 2024 02:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers2:0PreviewReviewVideo
02. 12. 2023 22:30Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers3:4PreviewReviewVideo
20. 10. 2023 01:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators1:4PreviewReviewVideo
20. 03. 2023 00:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators7:0PreviewReviewVideo
13. 11. 2022 02:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2021 01:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators0:1PreviewReviewVideo
22. 10. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers147611544:420-10-05-96-1-01-5-14-63L
NSH Nashville Predators134451337:430-50-35-83-3-21-1-33-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers76101232:160-00-01-66-11L
NSH Nashville Predators8332824:240-20-23-53-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators5113513:190-30-12-31-43L
NYR New York Rangers7151312:260-10-04-31-65L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27729New York Rangers NYR-NSH Nashville Predators00000

Tipovali, že vyhraje New York Rangers
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1320014
VANVAN - TORTOR3210212
DALDAL - CBJCBJ1410410
COLCOL - CGYCGY1500014
CARCAR - WPGWPG121149
WSHWSH - MINMIN46385
PHIPHI - UTAUTA37385

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]