Anaheim Ducks - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. zápas 4. kola play off 2006/07)


Začátek zápasu: 31. 05. 2007 v 02:00 SEČ
  ANA OTT  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 05. 2007 02:00Anaheim DucksANA-OTTOttawa Senators1:0PreviewReviewVideo
29. 05. 2007 02:00Anaheim DucksANA-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
23. 05. 2007 03:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings4:3PreviewReviewVideo
20. 05. 2007 21:00Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks1:2pPreviewReviewVideo
18. 05. 2007 03:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings5:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 05. 2007 02:00Anaheim DucksANA-OTTOttawa Senators1:0PreviewReviewVideo
29. 05. 2007 02:00Anaheim DucksANA-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
19. 05. 2007 20:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:3pPreviewReviewVideo
17. 05. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
15. 05. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 05. 2007 02:00Anaheim DucksANA-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
20. 01. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-ANAAnaheim Ducks3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky v 4. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks110023:20-00-01-01-0-00-0-01-01W
OTT Ottawa Senators101002:30-00-01-00-0-00-1-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks110023:20-00-01-01-01W
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators101002:30-00-01-00-11L
ANA Anaheim Ducks000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks1713412645:364-10-013-48-2-15-2-08-24W
OTT Ottawa Senators1612412450:342-10-010-65-2-07-2-17-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks108211629:211-10-07-38-23W
OTT Ottawa Senators75201020:120-00-05-25-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators97211430:222-10-05-47-21L
ANA Anaheim Ducks75201016:153-00-06-15-22W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks82482014110258:2089-144-1044-3826-6-922-14-55-51W
OTT Ottawa Senators8248259105288:2224-92-634-4825-13-323-12-66-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks41266961144:1053-91-720-217-31L
OTT Ottawa Senators412513353146:1001-31-219-227-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators412312652142:1223-61-415-266-41W
ANA Anaheim Ducks412214549114:1036-53-324-175-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA2:3(1:2, 1:0, 0:1)Review
DALDAL-NYINYI6:3(2:1, 1:2, 3:0)Review
WPGWPG-MTLMTL1:2(0:0, 0:2, 1:0)Review
NSHNSH-COLCOL6:2(2:0, 3:1, 1:1)Review
VANVAN-MINMIN2:4(0:1, 0:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1195147
CARCAR - BOSBOS11122418
CHICHI - LAKLAK9881011
STLSTL - MTLMTL10510813
NSHNSH - NYINYI16441011
DALDAL - NJDNJD1734913
WPGWPG - FLAFLA5317714
UTAUTA - MINMIN6109517
VGKVGK - OTTOTT2320417
ANAANA - VANVAN1951616
SJSSJS - BUFBUF10132022

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]