New York Islanders - Vegas Golden Knights (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 19. 12. 2021 v 20:00 SEČ
  NYI VGK  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 12. 2021 20:00New York IslandersNYI-VGKVegas Golden Knights3:4sPreviewReviewVideo
17. 12. 2021 01:30New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins3:1PreviewReviewVideo
15. 12. 2021 01:30Detroit Red WingsDET-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2021 01:30New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2021 01:30New York IslandersNYI-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 12. 2021 20:00New York IslandersNYI-VGKVegas Golden Knights3:4sPreviewReviewVideo
18. 12. 2021 01:00New York RangersNYR-VGKVegas Golden Knights2:3sPreviewReviewVideo
17. 12. 2021 01:00New Jersey DevilsNJD-VGKVegas Golden Knights3:5PreviewReviewVideo
15. 12. 2021 01:00Boston BruinsBOS-VGKVegas Golden Knights1:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2021 03:00Vegas Golden KnightsVGK-MINMinnesota Wild6:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 10. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NYINew York Islanders0:2PreviewReviewVideo
16. 02. 2020 04:30Vegas Golden KnightsVGK-NYINew York Islanders1:0PreviewReviewVideo
06. 12. 2019 01:00New York IslandersNYI-VGKVegas Golden Knights3:2pPreviewReviewVideo
21. 12. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
13. 12. 2018 01:00New York IslandersNYI-VGKVegas Golden Knights2:3PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NYINew York Islanders1:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2017 00:00New York IslandersNYI-VGKVegas Golden Knights6:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights301911038107:913-02-011-1910-6-09-5-07-34W
NYI New York Islanders2581252154:730-50-215-102-5-26-7-33-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights1610602056:501-01-06-107-31W
NYI New York Islanders9252616:250-20-16-32-72W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights149501851:412-01-05-97-34W
NYI New York Islanders166731538:480-30-19-73-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20657New York Islanders NYI-VGK Vegas Golden Knights141011819

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
abonentalexander1986aveomargoloica62inanajaryn
maly.petkomoogpackova.ivetpetrssonrockysilvia7tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dilitignac75juventus1krab88matys1979m.beraneknuovacchinni
ondonpetterson76twister

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (-1)
ctibor88czabajelguajeflyers66funeshojancharl
kerrymibdevilsmtlpete

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dilithojankrab88maly.petkonuovacchinnipackova.ivetpetterson76
tatulda

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentctibor88czabajelguajeflyers66funescharl
ica62juventus1kerrymatys1979m.beranekmoogmtl
ondonpetrssonrockysilvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]