New York Rangers - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 07. 04. 2021 v 01:00 SEČ
  NYR PIT  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2021 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins8:4PreviewReviewVideo
04. 04. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers3:2sPreviewReviewVideo
02. 04. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
31. 03. 2021 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals5:2PreviewReviewVideo
28. 03. 2021 18:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers5:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2021 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins8:4PreviewReviewVideo
03. 04. 2021 19:00Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins7:5PreviewReviewVideo
02. 04. 2021 01:00Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
30. 03. 2021 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo
28. 03. 2021 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders6:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 03. 2021 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers4:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2021 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers5:1PreviewReviewVideo
02. 02. 2021 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo
31. 01. 2021 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins4:5pPreviewReviewVideo
25. 01. 2021 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
23. 01. 2021 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers4:3sPreviewReviewVideo
13. 11. 2019 01:30New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo
07. 04. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:4pPreviewReviewVideo
26. 03. 2019 00:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
17. 02. 2019 18:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers6:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins382412250126:1027-23-018-2016-3-18-9-16-41L
NYR New York Rangers371715539117:993-51-220-178-6-39-9-26-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins2016313374:443-12-09-118-24W
NYR New York Rangers178631956:450-30-08-95-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers209922061:543-21-212-84-61L
PIT Pittsburgh Penguins188911752:584-11-09-96-41L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19837New York Rangers NYR-PIT Pittsburgh Penguins13147622

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
abonentdumasflyers66forward01francoaignac75kerry
krab88maly.petkomtlpackova.ivetpetepetrsson

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77benourdesspidilitemmettfunesgolo
hojanhromejirik19juventus1lukinm.beranekmilan66

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
dindaica62joe33korimatys1979nuovacchinnisilvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dilithromemaly.petkom.beranekpackova.ivetpetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77benourdindadumasemmettflyers66
forward01francoafuneshojanica62jirik19juventus1
kerrykorikrab88matys1979mtlnuovacchinnipete
silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL5:4(2:2, 1:1, 2:1)Review
COLCOL-DALDAL2:3s(0:0, 1:1, 1:1, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1694224
OTTOTT - NYINYI24321312
TBLTBL - SEASEA24401016
FLAFLA - VANVAN2810224
NJDNJD - NYRNYR84171213
DETDET - PHIPHI1694718
CHICHI - WPGWPG6617421
NSHNSH - SJSSJS7129618
MINMIN - STLSTL17661510
EDMEDM - UTAUTA2143222
VGKVGK - CGYCGY2900223

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]