Arizona Coyotes - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. zápas 1. kola play off 2019/20)


Začátek zápasu: 15. 08. 2020 v 21:00 SEČ
  ARI COL  

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 08. 2020 21:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche4:2PreviewReviewVideo
14. 08. 2020 20:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes3:2PreviewReviewVideo
12. 08. 2020 23:30Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes3:0PreviewReviewVideo
07. 08. 2020 20:30Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators4:3pPreviewReviewVideo
05. 08. 2020 20:30Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 08. 2020 21:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche4:2PreviewReviewVideo
14. 08. 2020 20:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes3:2PreviewReviewVideo
12. 08. 2020 23:30Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes3:0PreviewReviewVideo
08. 08. 2020 21:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights3:4pPreviewReviewVideo
06. 08. 2020 00:30Dallas StarsDAL-COLColorado Avalanche0:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 08. 2020 20:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes3:2PreviewReviewVideo
12. 08. 2020 23:30Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes3:0PreviewReviewVideo
03. 11. 2019 01:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche3:0PreviewReviewVideo
13. 10. 2019 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes3:2pPreviewReviewVideo
30. 03. 2019 02:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes3:2sPreviewReviewVideo
23. 12. 2018 01:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche6:4PreviewReviewVideo
24. 11. 2018 02:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche1:5PreviewReviewVideo
10. 03. 2018 21:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes1:3PreviewReviewVideo
24. 12. 2017 02:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche2:6PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche220046:20-00-02-02-0-00-0-02-02W
ARI Arizona Coyotes202002:60-00-02-00-0-00-2-00-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche220046:20-00-02-02-02W
ARI Arizona Coyotes000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes202002:60-00-02-00-22L
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ARI Arizona Coyotes6330616:171-00-03-32-0-01-3-03-32L
COL Colorado Avalanche220046:20-00-02-02-0-00-0-02-02W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes220048:41-00-01-12-02W
COL Colorado Avalanche220046:20-00-02-02-02W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes413028:130-00-02-21-33L
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-00

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche704220892237:1915-81-136-3418-9-624-11-27-31W
ARI Arizona Coyotes703329874195:1877-85-439-3117-12-416-17-45-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche33189642119:982-60-014-196-41W
ARI Arizona Coyotes331712438104:841-41-316-176-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche372411250118:933-21-122-158-21L
ARI Arizona Coyotes37161743691:1036-44-123-142-82L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19157Arizona Coyotes ARI-COL Colorado Avalanche3519176

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (+1.5)
abonentburneyhojan

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
charljuventus1maly.petkom.beranekpete

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
amadore77benourdesspidilitfrancoaica62ignac75
jakubsichtajarynjoe33kerrykrab88ladismencmatys1979
milan49olda1987packova.ivetpetrssonsilvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourburneyfrancoahojanica62jakubsichta
juventus1ladismencmatys1979m.beranekmilan49olda1987packova.ivet
petepetrssonsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
amadore77dilitcharlkerrykrab88maly.petko

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2441520
NJDNJD - COLCOL3422421
NYINYI - ANAANA10136177
WSHWSH - LAKLAK2513618
CBJCBJ - TORTOR10127718
STLSTL - WPGWPG131241113
DALDAL - BOSBOS16851014
EDMEDM - MINMIN10127421
SEASEA - DETDET2711718
VANVAN - CARCAR2225520
VGKVGK - TBLTBL1892717

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]