Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 02. 11. 2005 v 01:30 SEČ
  TBL ATL  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 11. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers4:6PreviewReviewVideo
30. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
29. 10. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo
27. 10. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning3:6PreviewReviewVideo
22. 10. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators1:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 11. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers4:6PreviewReviewVideo
30. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
28. 10. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ATLAtlanta Thrashers7:5PreviewReviewVideo
26. 10. 2005 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo
23. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
21. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning0:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning127321637:280-20-26-63-2-14-1-16-43W
ATL Atlanta Thrashers11380631:450-00-03-82-4-01-4-03-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning6321717:170-10-12-43-31W
ATL Atlanta Thrashers6240415:240-00-02-42-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning6411920:110-10-14-24-23W
ATL Atlanta Thrashers5140216:210-00-01-41-43L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG0:0(0:0, -:-, -:-)12:00
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CGYCGY - SEASEA10810422
BOSBOS - CHICHI2401120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616
MTLMTL - PITPIT00000
VANVAN - TORTOR00000
DALDAL - CBJCBJ00000
COLCOL - CGYCGY00000
CARCAR - WPGWPG00000
WSHWSH - MINMIN00000
PHIPHI - UTAUTA00000

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]