Dallas Stars - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 05. 01. 2014 v 02:00 SEČ
  DAL DET  
Dallas se začíná pomalu rozjíždět a už si brousí zuby na elitní osmičku v Západní konferenci, na jejímž chvostu se zatím drží mužstvo Phoenixu. V týmu stále exceluje dvojice Tyler Seguin a Jamie Benn. Seguin nasbíral v prosinci 16 bodů ve 13 odehraných zápasech, na svém kontě již má přes čtyřicet bodů a více než 20 nastřílených branek. V tomto ohledu mají oba hráči namířeno ke své doposud nejlepší sezóně v NHL. Detroit trápí už od začátku sezóny velké množství zraněných hráčů. Ačkoliv se do sestavy již vrátili Henrik Zetterberg a Jimmy Howard, dnes budou pravděpodobně chybět Daniel Alfredsson a Pavel Datsyuk. Navíc mimo hru je ještě další pětice hráčů. Co se týče brankářů, tak dnes to vypadá na souboj Kariho Lehtonena proti Jimmymu Howardovi.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2014 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings1:5PreviewReviewVideo
03. 01. 2014 02:30Dallas StarsDAL-MTLMontreal Canadiens4:6PreviewReviewVideo
01. 01. 2014 02:00Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2013 00:00Dallas StarsDAL-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo
28. 12. 2013 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2014 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings1:5PreviewReviewVideo
01. 01. 2014 19:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs2:3sPreviewReviewVideo
31. 12. 2013 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings6:4PreviewReviewVideo
29. 12. 2013 01:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2013 01:30Detroit Red WingsDET-NYINew York Islanders0:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 11. 2013 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars3:4pPreviewReviewVideo
28. 04. 2013 01:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings0:3PreviewReviewVideo
30. 01. 2013 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo
23. 01. 2013 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2012 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo
18. 01. 2012 02:30Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings2:3sPreviewReviewVideo
04. 01. 2012 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings4:5PreviewReviewVideo
13. 11. 2011 01:00Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
25. 02. 2011 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
30. 12. 2010 02:30Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings3:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars402013747119:1194-73-420-209-5-511-8-26-41L
DET Detroit Red Wings4218141046109:1203-101-723-196-10-712-4-33-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars199552356:521-51-311-85-51L
DET Detroit Red Wings2361071948:701-70-413-102-82L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings1912432761:502-31-310-96-41L
DAL Dallas Stars2111822463:673-22-19-125-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10653Dallas Stars DAL-DET Detroit Red Wings2345264933

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
aveomarbalounflyers28jirik19josephmafomaly.petko
marek123marty7896matej2011mathieu-29matys1979medvedmilosek
mtlnastapackova.ivetpetrssonpixieseatolsmiders
sukynn1znojmak

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14baryblackhawksbluestarbufu666cacacolorado82
dilitdindaexcelentfaldagasstheatleyhinault
honzas114inanajurcakracalupik51macey442maker
marim.beranekmirek65moognkono2011oskyostrovan
pencepchewpepek05petterson76ppajda82putenkarichiromikdrw
sery99shane76solverspalinistan_waystrelmistrtesous
tomaskrejcirwaynerwolf

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (+1.5)
andrew92arthokasterixazog2013balu110casper4593cobe
desspidubo197fredo_rkgolohenrik244hojanjevcin
jogurt7julie23kochito77kunty8lspami-ke20paul68
peirapeterpolstarovocislorockysc4mp

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
andrew92asterixaveomarazog2013balounbalu110barsa14
baryblackhawksbufu666dilitdindafaldagasst
heatleyhenrik244hinaultinanajevcinjogurt7jurca
kochito77kracamafomakermaly.petkomarek123mari
matys1979m.beranekmilosekmirek65moogmtlosky
ostrovanpackova.ivetpetterson76putenkarichiromikdrwsolver
spalinistan_waystrelmistrtomaskrejcirwaynerwolfxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bluestarcacacasper4593cobedubo197flyers28fredo_rk
golohonzas114jirik19julie23kunty8lspalupik51
macey442marty7896mathieu-29medvedmi-ke20nastapaul68
peirapencepchewpepek05peterpetrssonpixiepolstarovocislo
shane76smiderssukynn1tesousznojmak

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI1:3(0:2, 1:0, 0:1)Review
OTTOTT-FLAFLA5:1(1:1, 2:0, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2320317
TORTOR - NYRNYR8133614
OTTOTT - SJSSJS1933514
NJDNJD - ANAANA2130712
PITPIT - FLAFLA4911812
NYINYI - LAKLAK1383164
STLSTL - VGKVGK2220317
DALDAL - WPGWPG2122136
CGYCGY - MINMIN34171010
EDMEDM - CARCAR8124218
SEASEA - UTAUTA41010316
VANVAN - DETDET1932217

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.WSHThompson- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]