Flyers si vynutili sedmý zápas, série pokračuje už dnes v New Yorku

30. 04. 2014, 04:26 » Review - Autor: Radoslav Vavřina

NHLportal.cz
(zdroj: NHLportal.cz)
Jediný zápas noci z úterý na středu sice nepřinesl žádné drama, byl ale velice důležitý, a to především pro Philadelphia Flyers, kteří v něm bojovali o přežití a o sedmý duel. V tom nakonec uspěli, na čemž se hattrickem podílel Wayne Simmonds, a nyní už se můžeme těšit na noc sedmých zápasů.

PHI PHILADELPHIA - NYR NY RANGERS 5:2 (1:0, 3:0, 1:2)

V jediném zápase noci se Flyers utkali s Rangers s vědomím, že bojují o přežití v playoff. 35 minut stačilo Letcům k tomu, aby si vybudovali vedení 4:0, na němž se výrazně podílel hattrickem Wayne Simmonds. Ve třetím dějství dokázali Rangers potrápit Philadelphii a nakonec měli poslední slovo, když minutu před závěrečnou sirénou pokořil skvělého Steva Masona Mats Zuccarello, jenž tak upravil na konečných 5:2 pro Flyers. Série se nyní přesune do Madison Square Garden, kde bude pokračovat už v noci ze středy na čtvrtek.

Perličky:
* Hala Gilla nahradil v sestavě Erik Gustafsson a hned vstřelil branku, svou druhou v playoff v kariéře.
* Cam Talbot si poprvé zachytal v playoff NHL, když po druhé třetině vystřídal Henrika Lundqvista. Za svá záda nepropustil jedinou střelu domácího mužstva.

Statistické review zápasu najdete ZDE, sestavy týmů ZDE.