McDavid se stal prvním hráčem se 150 body od sezóny 1995-96

09. 04. 2023, 07:52 » Perličky - Autor: Pavel Nadrchal

NHLportal.cz
(zdroj: NHLportal.cz)
Connor McDavid se stal prvním hráčem od doby Maria Lemieuxe v letech 1995-96, který dosáhl hranice 150 bodů. Stalo se tak při sobotní výhře 6:1 proti San Jose Sharks. Na první gól Ryana Nugent-Hopkinse asistoval Connor McDavid. San Jose Sharks ještě srovnalo na 1:1 díky trefě Tomáše Hertla. Ale to bylo ze strany domácích vše.

Connor McDavid ještě do konce první třetiny překlopil vedení na stranu Edmontonu a zaznamenal tak svůj 63. gól v sezóně.

Sixth player in @NHL history to hit 150 🫡 pic.twitter.com/4Zzzh92tGU

— x - Edmonton Oilers (@EdmontonOilers) April 8, 2023

McDavid přidal gól ještě ve třetí třetině, aby tak završil svůj tříbodový výkon dne a uzavřel tak stav zápasu.