Washington Capitals - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 26. 11. 2021 v 23:00 SEČ
WSH FLA

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 11. 2021 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens6:3PreviewReviewVideo
22. 11. 2021 03:00Seattle KrakenSEA-WSHWashington Capitals5:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2021 04:30San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals0:4PreviewReviewVideo
18. 11. 2021 04:30Los Angeles KingsLAK-WSHWashington Capitals0:2PreviewReviewVideo
17. 11. 2021 04:00Anaheim DucksANA-WSHWashington Capitals3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 11. 2021 01:00Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers2:1pPreviewReviewVideo
21. 11. 2021 00:00Florida PanthersFLA-MINMinnesota Wild5:4PreviewReviewVideo
19. 11. 2021 01:00Florida PanthersFLA-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2021 01:00Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders6:1PreviewReviewVideo
14. 11. 2021 01:00Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2021 00:00Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals5:4pPreviewReviewVideo
28. 11. 2019 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
08. 11. 2019 01:00Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals4:5pPreviewReviewVideo
02. 04. 2019 01:00Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals5:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2019 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers4:5pPreviewReviewVideo
20. 10. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers5:6sPreviewReviewVideo
23. 02. 2018 01:30Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo
22. 10. 2017 01:30Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers1:4PreviewReviewVideo
10. 04. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers0:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers1914233173:484-30-29-1011-0-03-2-36-44W
WSH Washington Capitals2012352970:470-50-010-106-1-36-2-27-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers1111002250:233-00-04-710-011W
WSH Washington Capitals106131537:220-30-04-66-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals106221433:250-20-06-46-41L
FLA Florida Panthers8323923:251-30-25-33-55L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20485Washington Capitals WSH-FLA Florida Panthers17196926

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals
abonentalexander1986aveomarczabajflyers66golohojan
charlignac75inanajarynkerrykrab88mibdevils
moognuovacchinnisilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou
ckkvvlkctibor88dilitemmettfrancoaica62jindrich73
juventus1kracamaly.petkom.beranekmik848mtlondon
packova.ivetpetrssonpetterson76tatuldatwister

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers
dindaelguajefuneslacroixmatys1979rocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
dilitica62lacroixmatys1979m.beranekmibdevilsmik848
mtlpetterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
abonentaveomarckkvvlkctibor88czabajdindaelguaje
emmettflyers66francoafuneshojancharlinana
juventus1kerrykrab88maly.petkomoognuovacchinniondon
packova.ivetpetrssonsilvia7tatuldatwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-STLSTL3:2p(0:2, 1:0, 1:0, 1:0)Review
MINMIN-WPGWPG7:1(2:0, 3:0, 2:1)Review
BOSBOS-NYRNYR2:5(1:1, 1:1, 0:3)Review
PHIPHI-CARCAR3:6(2:1, 1:4, 0:1)Review
ANAANA-OTTOTT4:0(1:0, 2:0, 1:0)Review
WSHWSH-FLAFLA3:2(0:1, 3:1, -:-)32:57
NSHNSH-NJDNJD1:0(1:0, -:-, -:-)15:56
BUFBUF-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-PITPIT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-TORTOR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 26. 11. 2021 19:00
CHICHI-STLSTL3:2p(0:2, 1:0, 1:0, 1:0)Review
novasport1 26. 11. 2021 23:00
WSHWSH-FLAFLA3:2(0:1, 3:1, -:-)32:57
novasport2 27. 11. 2021 01:30
NYINYI-PITPIT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - MTLMTL14105520
TBLTBL - SEASEA3000422
CBJCBJ - VANVAN2703620
DALDAL - COLCOL11216520
NYINYI - PITPIT75181214
SJSSJS - TORTOR81111322
FLAFLA - SEASEA00000
VGKVGK - EDMEDM00000
LAKLAK - OTTOTT00000
DETDET - BUFBUF00000
PITPIT - MTLMTL00000
ARIARI - DALDAL00000
STLSTL - CBJCBJ00000
COLCOL - NSHNSH00000
CGYCGY - WPGWPG00000
CARCAR - WSHWSH00000
MINMIN - TBLTBL00000

Narozeniny hráčů

27.11.Kilger, Chad45 let
27.11.Karlsson, Henrik38 let
27.11.Sjogren, Mattias34 let
27.11.Bennett, Beau30 let
27.11.EDMForsberg, Anton29 let
27.11.DETZadina, Filip22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

18.11.CBJBemstrom- Poranění horní části těla
16.11.ANAComtois- Poranění horní části těla
15.11.ARILarsson- Covid 19
13.11.DALHoltby- Poranění dolní části těla
13.11.ARIFischer- Poranění horní části těla
13.11.ARILadd- Covid 19
09.11.COLMacKinnon- Poranění dolní části těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

28.09.2021 11:34 - roco888 - Ohledně Grzelcyka - je to vlastně přesně trefeno - můžeme od něj očekávat skvělé... [Článek: Preview: 7. Boston Bruins]
23.05.2021 20:14 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý večer, již jsme vše napravili a můžete tipovat. Omlouváme se za zpoždění.... [Hlavní diskuze]
23.05.2021 19:18 - forward01 - Zdravim, dnes nebude tipovacka ? [Hlavní diskuze]
06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]